Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Se veled se nélküled kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolat kinek, hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Meddig voltatok együtt meddig húztátok egymást mi lett a vége és mikor felejtettétek el egymást végleg?
2017. máj. 7. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:

7 és fél évig,én mondtam ki a végszót! Utána még sokáig nyomult,de már nem érdekelt! Történt egy törés,az mindent megváltoztatott bennem,megadta a löketet a lezáráshoz!


Ne pazarold az idődet,értelme nincs!

2017. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
5 és fél év, aztán szakítottam vele,időpazarlás,ha már így gondolod.
2017. máj. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Élni nem tudok
2017. máj. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3as

Bővebben?? Szakitottatok mi volt a gond miota vagytok kulon kerestiek egymast? Reszletesebben erdekel

Többieknek köszönöm!:)

2017. máj. 8. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már egy másfél éve vagyok ilyen kapcsolatban,iszonyú..
2017. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miert nem lépsz ki akkor?
2017. máj. 8. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért mert szeretem es nem szeretném massal latni, hiányozna

Sokat veszekszunk sajnos sokszor azt mondom jobb lenne külön de mikor mar huzamosabb ideje nem beszélünk elkezd hiányozni elkezdünk ujra bratyizni aztan kezdődik elorol. Nem tudom mikot lesz ennek vege de szerintem mar mi se húzzuk sokáig.

Veled mi a helyzet? Mire fel ez a kérdés?

2017. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én majdnem 4evig húztam ezt

Bennem mar tudatosult,hogy nem lesz ebbol semmmi.

Nalunk meg ra tesz par dolog a kapcsolatba amit most nem veseznek ki,igazabol 1heten keresztul akartam vele talalkozni folyton le razott valamivel nem igazan lattam rajta,hogy talalkozni akarna.

Nem beszeltunk 2napig felidegesitettem magam toroltem mindenhonnan telefn szamat le tiltottam lehet kavar valakivel lehet nem en gyanitom o tagadja,ezert mar meg sem bizok benne,ujabb buko a kapcsolat ellen,nem reg volt ilyen szerelmes kerdeses kviz kirakva neki fbn

-Vissza mennel az exedhez?erre o igent valaszolta magamban(melyik exedhez) mer 2honapig kulon mentunk volt valakije,jelenleg jol viselem reggelente vannak hullam volgyek de nem veszes meg oldom mar,majd ha akar valamit akkor keres meg untam mar,hogy mindig en rohangalok utanna:) bar ha keres lesz egy par ultimatum ha nem fog neki tetszeni akkor azzal a lendulettel megy is el:) rengeteget gyotortem mar magam..almatlan ejszaka stressz idegeskedes stb..ital fu ami csak volt azokat meg is bantam meg azt is hogy egy ilyen kapcsolat miatt tonkre tettem magam egy darabig:) de mar kezdek talpra allni(kopp,kopp)

20f

Veletek mi a helyzet? Melyik fel vagy?

2017. máj. 8. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:

20 évesen ennyire nem tudsz helyesen írni sem?! :o

Egy 10 éves értelmesebben ír nálad! :/ Te roma vagy?

2017. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!