Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Közös albérletben élők:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös albérletben élők: Elmeséled, hogy zajlott le a szakítás nálatok?

Figyelt kérdés

-Mennyi idő volt új albit találni külön?

-Ha nem volt pénzed külön kivenni egyedül, nem volt rossz megint közösen együtt élni idegenekkel?

- Milyen volt, amíg nem tudtál eljönni a közös lakásból, illetve ez meddig tartott így, hogy vége, de még muszáj egy fedél alatt lenni, amíg nincs hova menned?



2017. ápr. 22. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Két ilyen esetem volt.


Mindkétszer valamelyikünk lelépett azonnal (család, barátok, bármi, pár napra), a másik összeszedte ennyi idő alatt a legfontosabb dolgait, majd egy előre megbeszélt időpontban elvitte a maradékot.


Én a húgomhoz költöztem pár hétre, amíg találtam egy másik albérletet, a másik esetben ő költözött el, és egy barátja üres lakásában tudott ellenni pár hónapig (ez szerencsésebb eset).

Felmerült, hogy összeköltözzek valakivel, de utáltam volna 30 évesen beülni egy full idegen mellé, inkább egyedül akartam lenni

2017. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pali ordított, hogy meg akar ütni, már nem először, így mindenképp ott, akkor, azonnal lépnem kellett. Mivel ő azt hajtogatta, hogy neki "joga van" a lakáshoz és én tűnjek el, ezért így is tettem. Hívtam egy barátnőmet, aki kb. 10 perc múlva jött is összepakolni.

A nagyobb tárgyakat, mint saját mosógép és minden egyéb később, a felügyelete mellett vihettem el, "nehogy lopjak".

Ezt követően sajnos anyámékhoz kényszerültem vissza amiatt, hogy ugye elég gyorsan kellett lépnem, nem volt idő keresgélni. Aztán költöztem csak újra, mikor találtam végre valamit.

2017. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"a felügyelete mellett vihettem el, "nehogy lopjak". "


komolyan, nehéz megérteni, hogy jöttök össze ilyen pasikkal.


lazán egy csomó cuccot otthagytam, ami közös volt, nem, hogy lopni akartam volna a csajtól, de még ott is hagytam a mikrót és hasonlókat, és eszembe nem jutott volna, hogy ő rövidít meg

2017. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyan? A legtöbb pszichopata kezdetben nagyon jól elő tudja adni, hogy ő a legremekebb ember, és a legjobb társ. Ezért derül ki a gyilkosokról, terroristákról, bántalmazókról mindig, hogy példás életet éltek addig, és mindenki úgy gondolja, hogy "dehát nem is értem, olyan kedves/gyámoltalan/visszahúzódó ember volt".
2017. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!