Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakítottam, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakítottam, ha én többet akartam, mint online kapcsolat?

Figyelt kérdés

Már kezdtem megunni, hogy heti 1x látjuk egymást, sosincs szex, eleinte volt és találkozás is heti 2x, akár 3x is. Aztán ott untam meg, hogy megint írta, hogy nem fog ráérni találkozni. Közben egész hétvégén és hétköznap délután csak facebookozik, írogat, mesél, lelkizik. Írogatja, hogy így-úgy szeret, szerelmes. Mondtam, hogy többet akarok, nekem ez így nem jó, ha szerelmes lenne, akkor akarna szexelni, látni, találkozni. Aztán bevallotta, hogy neki most ez is elég, eddig nem volt az, de most jó neki így is. Ekkor ez szíven ütött, hogy tudta, hogy többet akarok, de nem érdekelte, csak azt nézte, hogy neki ez jó. Én pedig befejeztem.

Jogos volt, ugye?


2017. ápr. 20. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

hát ha nem passzoltak az igények és nem akart tenni a kapcsolatért többet, akkor igen

attól, mert neki így jó nincs értelme, hogy szenvedj miatta...különben is ha ráérne és nem akar találkozni, akkor tök értelmetlen...


24F

2017. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen srác tökéletes lenne, de ha neked mások az igényeid, akkor jól tetted, hogy szétmentetek.
2017. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, jogos volt.Feleslegesen hitegetett téged.Én nem gondolom, hogy erős érzelmei voltak feléd, talonban tartott, hogy neten se unatkozzon.Unaloműző tárgy voltál, semmi más.
2017. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 Ezt hogy érted? Én vagyok a srác itt, a lány szórakozott velem.

#3 Ez ütött szíven, hogy beadta, hogy mennyire szeret, de a tettei nem ezt tükrözték.

2017. ápr. 20. 11:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezért kell jobban figyelni a tettekre.Beszélni mindenki tud valódi tartalom nélkül...A szép szavak nem mindig igazak...Én is így döntöttem volna a helyedben.
2017. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut megértelek, jogos volt. Ha nem egyeznek az igényeitek, akkor felesleges erőltetni.
2017. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Te jogosnak érzed?

Mert akkor az.

2017. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha már megtörtént, mi jelentősége?
2017. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Azért itt a válaszadók közül megnézném ki az aki valójában úgy együtt maradna valakivel, hogy ráérne de heti 1-nél többször nem akarna találkozni, és még akkor se feltétlen van szex.


Konkrétan nem volt más választásod, örülj neki hogy elég erős voltál és kitudtál lépni...

2017. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel a kérdést, hogy más is így tett-e volna, vagy sem.

Mindenesetre elég ramatyul érzem magam, hogy megint szórakozva volt velem és elütöttek 3 hónapot az életemből, sőt, 3,5 hónapot a randikkal együtt.

2017. ápr. 20. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!