Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbánom később ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánom később ha szakítás után törlöm az ex üzeneteit?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 05:36
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Miért bánnád? Az rosszabb, ha megtartod olvasgatni. Töröld nyugodt szívvel
2017. máj. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy ideig megvoltak, de nem olvasgattam. Őszintén szólva nem is tudtam, hogy még vannak üzenetek tőle.

Egy utolsó üzenetnél, bár nem értettem miért az anyukája faceről írt akkor (aki mellesleg meghalt, az ő telefonját kapta meg egy időre)..

Szóval az édesanyja facebookjáról írt, hogy mennyire szeret, hiányzom neki és hogy bár velem lehetne inkább, mint hogy oda kelljen mennie, ahova kellett neki.

Az utolsó hazug üzenet :(

Töröltem a fenébe... bántott akkor, mert tudtam, hogy már mással van.

2017. máj. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én két év után nagyon örülök, hogy akkor kitöröltem. Így sokkal könnyebb volt túl lépni rajta, mintha péntek este egy bor mellett az üzeneteit olvasva sírdogáltam volna.
2017. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg sose töröltem... Nincs az ott útban. Igaz senkivel sem "tányércsapkodva" szakítottunk, hanem békében.
2017. máj. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt már hogy megtartottam, de felesleges.

Ugyanis, ha még fájdalmas a múlt, akkor csak rosszabb visszaolvasgatni, fokozza a fájdalmat.

Ha meg teljesen túl vagy rajta, akkor úgysem fogod elolvasni.

Most már minden ilyen dolgot törlök. levelezéseket, chat-eket, van hogy az összes közös képet is.

Jobb így.

2017. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!