Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szex az exszel. Mi sülhet ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel. Mi sülhet ki belőle? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy nagyon furcsa kapcsolat sülhet ki belőle, én nem javasolnám.
2017. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ. Ha kordában tudod tartani az érzelmeidet, akkor csak néhány jó kefélés, semmi több.

Ha nem tudod, akkor meg csalódás, sérülés.

2017. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom még nem történt ilyen. Gyerek kisülhet belőle pusztán biológiai szempontokból kiindulva.
2017. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Saját tapasztalat, ha szereted és vannak érzelmeid iránta ő még max szexet akar akkor ne menj bele.

Ha a képbe kerül neki más akkor nagyon rossz lesz, nem fogsz tudni szabadulni a gondolattól, sérülhetsz.

Ha nincsenek érzéseid iránta akkor hajrá.

2017. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenül lettetek exei egymásnak. Szóval én szexkapcsolatra tippelnék max. De amúgy az sem feltétlenül gyakori, és lehetnének melletted mások is. Vagy várjál, hát nem tudom, mennyire volt szoros a viszonyotok szakítás előtt. Mert most arra gondolok, hogy valamelyik fél esetleg előhozakodna, hogy próbáljátok meg újra, és akkor lehet, hogy a másik meg belemenne. Hm, hát, hogyha nem akarsz tőle már semmi komolyabbat, bár, egy éjszaka az okés, de azután már lehet, hogy nem tudnád újra elengedni, ha több alkalom lenne belőle, ezért talán én arra gondolnék, hogy max egy éjszaka, és utána hagyjátok egymást, de ezt valahogy vele sem ártana tudatni, vagy az alkalom előtt; de talán lehet hogy közvetlenül utána, de egyébként most pedig arra gondolok, hogyha ez este történik, akkor másnap reggel, mert ne vágd már haza mégis azt az estét, mert mi értelme lett volna. Vagy előtte is el lehet mondani, azt te tudod, hogyan reagálna, te ismered őt. De kihasználás ne legyen belőle semmiképpen. Szóval szerintem én azt javasolnám, bár nem vagyok párkapcsolati szakértő, hogy egy alkalom, mert hogyha kívánjátok egymást, és jól esne mind a kettőtöknek, akkor simán szereztek egymásnak egy jó napot, de hogyha több ilyen is lenne, félő, hogy talán nem tudnátok egymástól elszakadni; pedig adott esetben az egy rossz kapcsolat volt, mert nem működött, és újrakezdeni azok alapján amiket olvastam, nem jó, feleslegesnek tűnik, mert újra kiderül, hogy nem tudnak egymás mellett élni, és újra előjönnek ugyanazok a problémák. Tehát én arra gondolnék, hogy egy alkalom, mertha annak mindketten örültök, de több nem kell, mert akkor megint egymáshoz fogtok nőni, meg esetleg féltékenykedés is lesz, ha feltűnnek mások is a színen; szóval nem tudom. Hát énszerintem előre közölni lenne a legkorrektebb, hogy nem lesz már semmi, és ha így is akarja, csak akkor meg félő, hogy az elmaradás miatt tönkrevágódik mindkettőtöknek a napja. Szóval fogalmam sincs; meg amúgy sem tudom, mennyire fontos ez, mennyire erős ez az érzés, hogy újra szeretnétek együtt egy ágyikóban. Mert amúgy, ha nagyon erős, akkor ne hagyjátok ki; hogyha full kölcsönös ez, és mindketten tutira nagyon akarjátok.
2017. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Sok jó nem az biztos...
2017. máj. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megalázottság sülhet ki belőle
2017. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Schreiber László válasza:
Az 5/7 -est elolvastam, még véleménynek sem jÓ. Annál az egyszerü oknál fogva, hogy aki egy konkrét kérdésre ennyire bizonytalan és semmit mondó válasz t képes leírni, az más " disznóságokra" is képes. AZ én válaszom is az, hogy komoly sérülés is lehet belöle, légy kövezkezetes pés az sem véletlen, hogy egyszer már nem sikerült.
2017. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nereida3 ***** válasza:
Ha már nem kavar fel, akkor jó. De ha szerelmes vagy, ne csináld.
2017. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!