Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire ciki/szánalmas, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki/szánalmas, ha valaki szakítás után még 4 napig sms-eket küldözget az exének? Utána soha többé.

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam miatta. Velem szakítottak, még 4 napig sms-eket küldtem. Az írásomon nem látszott harag/düh, csak az, hogy még igyekezzünk megjavítani a kapcsolatot és folytatni. Párszor hívtam is, persze kinyomott.

N23



2017. máj. 14. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon szánalmas és csak magadat járattad le ezzel, mutatva hogy semmi tartásod és önbecsülésed sincs.


Nem akkor kell kapkodni, mikor vége, hanem a vég előtt kellett volna tenni a kapcsolatért, hogy működőképes legyen. Ilyen egyszerű.

2017. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előtte is tettünk érte mindketten, van, hogy az nem elég.
2017. máj. 14. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen tartásod,ès ne süllyedj le.Ha rendbe akarná hozni,vagy szeretne nem dobott volna ki. Itt max csak Te akarod rendbehozni.

Bármennyire is nehéz ne keresd,és ne irkálj neki.

2017. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hajón lévő lyukakat nem azt követően kell befoltozni, hogy a hajó már elsüllyedt, hanem előtte.
2017. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

#2


Ez csak kifogás. Ha mind a ketten egyformán tettetek volna a kapcsolatért akkor nem lett volna vége.

2017. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4nap meg semmi es nem is ciki ha tenyleg belattad ertelmetlen az egesz. En tobb olyan esetrol hallottam mar ahol hetekug honapokig ment a zaklatas, na az mar gaz.
2017. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond.... nagyok kedves mélyérzésü lány képét fested ezzel....tudod én nagyon szerettem amikor valakinek ennyit jelentettem. Amikor nem tudta azt mondani ...szakítás után, hogy akkor szia. Na de ez én vagyok! Viszont a nagy könyv szerint (és tiszta fejjel én is ezt vallom), 4 napig full csendbe kellett volna inkább lenned. Hadd hiányozzál neki..aztán egy közömbös smst iráni maximum...szóval írtál is meg nem is alapon.

Lehet 4 nap után már bánja.... de ha nem hagyod békén csak idegesíted.

2017. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb, de szakítás után természetes...

Egy ilyen azért mindenkit rosszul érint, ezt lássuk be.

Ha abbahagytad, akkor nincs már probléma.


21/L

2017. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!