Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, de van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de van egy közös társaságunk, programokkal stb. Megszakad a szívem, ha látnom kell, hagyjam ott ezt a társaságot?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem a párom, azóta nagyon padlón vagyok, igyekszem összeszedni magam lelkileg. Viszont tagjai vagyunk egy közös szervezetnek, társaságnak, mellyel félévente több napra is elszoktunk ide-oda menni. Na most nyáron is lesz egy hasonló program, de én úgy érzem nem lenne hozzá lelki erőm, hogy egy hosszú hétvégén szinte 0-24-be közös időt, programot töltsek vele. Ígyis nagyon nehéz, hiszen egy helyen lakunk, félig-meddig egy helyen is dolgozunk, innen ez a "közös társaság"...

Szerintetek mit csináljak? Persze ez csak egy program, a tagokkal külön-külön meg van a kapcsolatunk, de valahogy ezeket a külön kiruccanásokat nem érzem jó ötletnek. :(


2017. máj. 16. 16:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem nagy társaság, tehát nem az van, hogy "elvegyülök" a többiek között, kb. 6-8-an vagyunk összesen :)
2017. máj. 16. 16:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak vagy lesznek még érzelmeid iránta akkor nem ajánlom hogy elmenj mert csak feltépi a sebeket és utána rosszabb lesz.
2017. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, vannak érzelmeim még. :( és akárhányszor meglátom újból és újból előtör belőlem. :/
2017. máj. 16. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy ideig ne menj abba a társaságba. Nem kell ennek örökre szólni és akinek egy csöpp esze van az meg fogja érteni, úgyhogy nem fognak rád megsértődni.
2017. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy ideig ne menj abba a társaságba, jobb lesz úgy hidd el. Akik közel állnak hozzád elmennek majd veled páran, hidd el sokkal jobb lesz így.

Én is csináltam már így és sokkal jobb volt, a társaságot végleg otthagytam, akik számomra fontosak voltak, jöttek utánam inkább, és bár kisebb 4 fős baráti társaság lettünk, mégis ez volt a legjobb, ők sem bánják pedig nekik nem volt okuk őket otthagyni de így kevesen szinte új helyekre jártunk, és új, jobb élményeket éltünk át.

2017. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok! 🙂 mar elore latom, hogy lesz olyan "tag" aki nem fogja megerteni, erteni ezt az egeszet, szerintem fogalma sincs, hogy mit erezhetek. De hat ez mar az o szegenysegi bizonyitvanya. 🙂
2017. máj. 16. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen át érzem a helyzeted, a lány akit szeretek mást szeret 4 hónapja már hogy el mondtam neki az érzéseimet de ő szereti a barátját, és mivel a munkatársam mindennap látom őt és beszélünk, nem tudom meddig bírom még...:(
2017. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Uh, hat neked sem lehet konnyu. Tudom mit erzel, nalam is detto ugyanez. Iszonyatosan rossz. Azzal hogy minden egyes nap latjuk ujra es ujra felszakad a seb...😟😟
2017. máj. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!