Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Végigsírtam az éjszakát az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végigsírtam az éjszakát az exem miatt, akivel másfél éve szakítottunk. Hogy lehetnék már túl rajta?

Figyelt kérdés

Próbáltam lefoglalni magamat. Letettem a jogsit, nyelvet tanultam, elkezdtem dolgozni, stb. Belevágtam új dolgokba, több lánnyal lefeküdtem, rengeteget ismerkedtem, randiztam... De még hasonlóval sem hozott össze a sors, mint ő.

Pedig megszakítottam vele minden kapcsolatot, nem szoktam nézegetni a profilját, de mégis minden hely, zene, illat rá emlékeztet. Mindenhez köthető valami emlék vele. Főleg így tavasszal.

Tudom, hogy szemét módon bánt velem. Tudom, hogy soha az életben nem leszünk többet együtt, és őszintén: nem is lennék. Viszont hiányzik. Nagyon.

Mit kéne tennem így másfél év után, hogy ne egy rég lezárt fejezet miatt szomorkodjak?


2017. ápr. 22. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél.kutyát!
2017. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Szakítás után szántál időt arra is, hogy feldolgozd/megértsd az eseményeket? Vagy csak egyből a szőnyeg alá söpörted a témát?

Azért kérdezem, mert lehet azért nem tudod ennyi idő után elfelejteni, mert nem rágtad át eléggé a témát, nem gondoltad végig, hogy mi miért történt, és nem hagytál időt magadnak arra, hogy megértsd, miért jobb, hogy így alakult. Kitartás!

2017. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Pszichológus! ... és ezt most őszinte jóindulattal mondom.


Különös tekintettel erre a két mondatodra:


"Tudom, hogy szemét módon bánt velem. Tudom, hogy soha az életben nem leszünk többet együtt, és őszintén: nem is lennék."

2017. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Uncsi lesz amit mondok, de neked idore van szukseged. Es az elso kommentelo jol irta. At kell ragnod magad rajta es akkor idovel jobb lesz.
2017. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolj rá nyugodtan,de mindig erősítsd meg magadban, hogy okkal lett vége, okkal nem beszéltek azóta, ennek így kellett lennie, jobb így mindenkinek.

Szóval ne sírj miatta, ha eszedbe is jut,jusson mindig eszedbe, hogy jobb így és mással is lesznek ilyen szép,vagy még szebb emlékeid majd.

És ismerkedj.Testiség helyett fontosabb szerintem,hogy ismerkedj és egyértelmű legyen, hogy van élet rajta túl is

2017. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

idő + figyelemelterelés.

pl egy új szerelem. mondjuk azt nem lehet csak úgy találni, de a lehetőséget nem szabad kizárni

2017. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
miért szakítottatok?
2017. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!