Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, ő újra szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, ő újra szeretné kezdeni és lehet, hogy én is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon bizonytalan vagyok. Egy két éves se veled se nélküled kapcsolatból léptem ki (hetente-kèthetente összevesztünk, aminek h

az lett rendszeresen a vége, hogy szakítottam vele és ő visszakönyörögte magát.) Borzasztó volt az elmúlt két év. Alig volt jó élményünk közösen, mert ő folyton panaszkodott mindenről, más lányokkal flörtölt a kapcsolat első idejében stb...

Aztán az utóbbi két hónapban megváltozott de addigra én már annyira kiábrándultam, hogy nem tudtam vele maradni. Ő viszont nagyon szeret, és minden "szakítás" után még aznap felkeresett hogy tisztázzuk és mindig engedtem neki. Borzasztó voltam én is és ő is, elhanyagolt sokáig, nagyon sokáig. Sosem tudtuk megoldani a problémákat.


Közben a munkahelyemen és a suliban is barátokra leltem és velük sokkal jobban érzem magam.


Ő ezt arra fogja, hogy a szülei miatt nem tud úgy szeretni és zárkózott, nekem pedig el kell fogadnom. De én annyira szerettem volna, ha igazán szeret már az elején és mindent megoldunk és tesz értem ő is, nem csak most, két hónapig.


Ennek ellenére látom hogy változott, csak úgy érzem későn. Mit tegyek? Próbáljam újra elölről? Vagy ez már nem lehet jobb? Tapasztalatokat szeretnék hallani.


Köszönöm!


22/L és F


2017. ápr. 29. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Többszörösen szakítottatok, nem is akarod erőltetni már, ezt te is be látod. Jobban érzed magadat másokkal. Megválaszoltam a kérdésedet a kérdéseddel?

Nem akarod, hagyd a francba. Ez csak szenvedés és mindig lesz valami, hogy elhanyagol.

2017. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normálisan működő kapcsolatban nem dobálgatják az emberek egymást ki. Tudnak viselkedni. :) Első voltam.
2017. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak nélküle. Ha eltelik pár hónap, kiderül, hogy boldogabb vagy-e úgy, vagy sem. Szerintem amúgy boldogabb lennél, csak még kötődsz, az húz vissza, de nem a szerelem.
2017. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!