Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már nincs értelme még sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs értelme még sem tudom el engedni?

Figyelt kérdés

4eves kapcsolat volt utobbi ido mar nem volt az igazi.Nem nagyon torodtunk mar egymassal,meg volt a kepben egy harmadik szemely is.

Nagyon rossz volt amikor meg tudtam valoszinu mar regota tervezte ezt.Egyszer kulon mentunk mar ez a srac miatt,egyutt voltak kb 2honapig aztan meg keresett exem hulye voltam le fekudtunk ossze jottuk kb 2hete ujra egyut vannak.Hianyolni mar nem hianyolom nem tudnek mar ra ugy nezni sem megbizni benne.

De egyeruen nem tudom el engedni...nincs perc hogy nem o lenne a fejembe vele kelek vele fekszek le es ez nagyon rossz foleg hogy mar nem vagyunk egyutt.

Nezelodok utana mit lajkol mitcsinal ha nem tenne bele bolondulnek. Jo forman ez tart mar engem egyben hogy tudom kovetni.Neha mar az is meg fordult a fejebe hogy vissza szerzem de tudom hogy mar ugy sem maradna meg velem.

De nem tudom egyszeruen el engedni...tudnom kell hogy mi van vele...hianyzom.e neki fog.e meg keresni meg ilyesmik.

Mar attol felek hogy bele fogok bolondulni.Nem tudom hogy ezek utan meg hogy szerethetem....

Sztorik ki volt hasonloban hogy elte meg? Esetleg valami jo tanacsok vagy aki jart mar igy az erdekelne.



2017. máj. 16. 22:40
 1/5 zoltan tanyi válasza:
te fiu vagy ha jol értem
2017. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen
2017. máj. 16. 22:53
 3/5 zoltan tanyi válasza:
ha valakivel öszejöt kár utána vele foglalkozni lányok másak mint mi vagyunk
2017. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy erted? Voltal hasonloban?
2017. máj. 16. 23:05
 5/5 zoltan tanyi válasza:
nem de sok barátnöm volt már meglehet szokni hogy othagynak vagy ilyesmi de valamelyik lány hirtelen beleszeret valakibe egy ideig nemhagya ott
2017. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!