Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még értelme előre tervezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gregor555 kérdése:

Van még értelme előre tervezni? (nővel)

Figyelt kérdés
3 év után sajnos véglegesen szakítottunk a barátnőmmel, egymással terveztük a jövőt, mindketten jól kijöttünk egymás családtagjaival, igazából semmi gondunk nem volt, anyagilag is végre mindketten felzárkóztunk. Mire tényleg elkezdhettünk volna valami komolyabbat együtt, sajnos kihűlt a kapcsolatunk.. A barátnőm megváltozott időközben, új munkahelyet váltott, karrierista lett és szétmentünk, mint kb 2 idegen nem is beszélünk hónapok óta egymással.. Tényleg ennyi volt 3 év , és megannyi tervezés?! Vagy ez normális manapság?! Eddig csak a közös jövőnket láttam, most meg egyedül vagyok és azt érzem nincs értelme semminek.. Van még értelme egyáltalán bárkivel is előre tervezni? Vagy tényleg csak az önző embereknek van helye most? A barátnőm anyukája sem érti mi van a saját lányával, azt mondja most éli a második tini korszakát, és most éli ki a nőiességét.. Mindenben támogattam, és mellette voltam minden bajban, nem tiltottam senkitől, vagy talán ez volt a probléma? Még annyi, hogy ő 24 én 27 éves vagyok..

2017. ápr. 10. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

előre tervezni felesleges.

meg kell élni a pillanatot, aztán majd alakul.

a csalódásokat pedig nem lehet megúszni

2017. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezen túl kell esned. Lányként ugyanebben a cipőben járok. Egyelőre foglalkozz magaddal: élj, sportolj, művelődj, nekem ez segített.

Nem egyik napról a másikra fog visszatérni a másik nembe vetett hited.

2017. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont mintha én írtam volna, annyi különbséggel, hogy 1 év után lett ez a helyzet, a barátnőm elkezdett dolgozni, egyetem után és megváltozott, nem érdekeltem már úgy mint régen, jobban érdekelte, hogy mehessen melóba meg az ottani élet, társaság, pasik, meg a céges bulik, pont ezt mondta, hogy sose volt még ilyen élete és nem gondolta, hogy ez lesz vele mikor terveztünk de az jobban érdekli.

Nem egyszerű, nem volt olyan régen, de muszáj tovább lépni, meg olyan programokat szervezni ami leköt, amitől jól érzed magad, élj Te is mint ő, lehet hogy x idő múlva rá jön, hogy mit vesztett és majd rohanni fog vissza, akkor eldöntheted hogy akarod vagy sem.

Én sem tudom, hogy mit csináljak, hisz jó életünk volt...de nem tudok mit tenni ha neki ez az élet fontosabb lett, szívesebben csinálja azt..

2017. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most kezd el kinyílni nekia világ, tud előrejutni az életben és valószínű rájött, hogy ő még túlontúl fiatal az elköteleződéshez. Nem kell ennyire megakadni ezen, más életszakaszban vagytok még, ezek szerint inkább te terveztél, ő meg nem gondolta olyan nagyon komolyan.

Olyan nőt keress, aki már a jövőtervezős-lassan megállapodós időszakában van.

2017. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez mindigis normális volt, mivel a szerelemért felelős hormonok hatása kb max 3 év után abbamarad, azaz kihűl a kapcsolat szerelem helyét a szeretet és kötődés veszi át :)


Ha másra vágytok, izgalmakra, akkor azt akár közösen is meg lehet oldani, de most már mindegy, ha szétmentetek 😃 majd legközelebbi kapcsolatodban figyelj erre, hogy van megoldás.

2017. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Képzeljétek, idő közben a volt barátnőm visszajött hozzám, bocsánatot kért, és megbánt mindent. Sokat beszéltünk a problémákról, és úgy néz ki onnan tudjuk folytatni ahol abbahagytuk év elején. Óvatosan kezelem a dolgokat, de így 2 hónap után talán már kiderült volna, ha mégsem működne ismét a dolog.
2017. okt. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!