Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme utána menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme utána menni?

Figyelt kérdés

2 hete szakított velem a barátnőm 2,5 év után, sajnos nem tudtuk túlságosan megbeszélni a dolgot kétszer próbálkoztunk de nem jött össze, én még mindig nagyon szeretem őt viszont azt mondta nem tud már rám ugy tekinteni és ezáltal ugy viszonyulni hozzám, illetve a sok veszekedés is kiöntötte a bilit nála. Valamint van egy állítólagos harmadik fél is dologban azt állítja csak egy barát de szerintem alakulhat náluk valami és ezért akart minnél hamarabb megszabadulni tőlem. Az összes közös képet minden emléket pillanatok alatt leszedett semmit nem hagyott, mint aki minnél hamarabb el akarna tüntetni.

Tegnap írtam neki annyit hogy Boldog Karácsony! vissza írt hogy neked is pár szót beszéltünk, aztán felhozta az hogy lehet jobb lenne ha törölnénk innen is egymást..

Aki ennyire elzárkózik is ilyen alattomosan kidob azután van még értelme futni?

De szeretem nagyon még mindig :(



2016. dec. 25. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Aki ennyire elzárkózik is ilyen alattomosan kidob.." Mi ebben az alattomos? Szakitott veled rendesen. Az, hogy ezt te nem akarod tudomásul venni, egy teljesen más kérdés.
2016. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Végig hazudott, minden fajta kamu érveket hozott fel hogy miért van így, engem soha meg sem hallgatott, bármit mondtam csak a magáét fújta. Az hogy van egy harmadik fél a dologba azzal is csak lebukott ezt soha nem árulta el. És nem volt ennyi idő után annyi gerinc benne hogy legalább őszintén elmondja a dolgokat.

Még szenteste is hátba szúr azzal hogy töröljük egymást inkább..

2016. dec. 25. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy vége.Mást nem tehetsz és felesleges is lenne.
2016. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
11%
Így a leírtak alapján tényleg elég jellemtelen a leányzó, de a nők nagyja ilyen, kevesen vannak akik az igazat a szemedbe mondják. A legjobb amit tehet h túlteszed magad a dolgon, még ha nehéz is! Utána menni nincs értelme, a legjobb amit tehetsz h kizárod az életedből, leszarod, tudatosan távol tartod magad tőle, nem beszélsz vele, még köszönni sem kell neki ha összefuttok valahol. Minél jobban nyalizol neki annál jobban eltaszítod, illetve annál jobban nyeregben érzi magát. Lépj tovább, éld az életeted, aztán később majd lehet ő bánja meg a dolgot!
2016. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Na azért meghallgatnám ilyenkor a másik oldalt is... De a kérdésre válaszolva, hagyd békén. Mit őrizgesse amúgy aközös képeiteket online? Szétmentetek, kész.
2016. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ez van bennem is hogy azért meghallgatnám még én is ezzel kapcsolatban.. Talán letudnánk zárni és akkor mehet felőlem
2016. dec. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!