Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 7.5 hónap után is ennek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

7.5 hónap után is ennek ilyen gyötrőnek kell lennie?

Figyelt kérdés

7.5 hónapja mentünk szét a jegyesemmel azóta egy mukkot sem hallottam róla. Most megtudtam, hogy van valakije. Rákerestem, láttam a közös képeiket és nagyon felkavart a dolog. Első szerelem volt mindkettőnknek az okát amiért szakított velem a mai napig nem tudom. Nem értem miért kavar fel ez az egész mikor tudtam, hogy el fog jönni ez a pillanat. Boldognak látszanak, sok programot csinálnak. Szeretnék mindent visszacsinálni, hogy jobb ember lehessek vele szemben és jól cselekedjek. Sajnos ezt nem tehetem így idejöttem tanácsért, praktikáért, ötletért.


Köszönöm a kedvességetek


21/F



2014. márc. 19. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
jegyesek voltatok és otthagyott egy másik fickóért. szerintem jobban teszed, ha elfelejted. ezek után nehogy még te alázd meg magad
2014. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok de nem írtam le elég részletesen. Nem a srácért hagyott ott. 6 hónapig nem volt senkije utánam.
2014. márc. 19. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem adj időt magadnak,hogy kiheverd. Biztos,hogy annyira rossz ember voltál vele?

Természetes érzés,ha mással látod fáj.

Már nem lehetett volna megjavítani?Mondjuk 6 hónap különlét az elég hosszú.

2014. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne okold magadat miatta.Tudom mit érzel.Ilyenek a nők. Önzőek,csak a saját boldogságuk és jólétük számít,a többi le van sz.rva.

Látod milyen önző volt,eldobott téged magától csak azért ,mert már nem volt meg a "feeling". Nem tartotta be az együttélés szabályait.Jöttek a szürke hétköznapok és ő lesz.rta a fejedet,megsértődött és téged vagy ki tudja mit és kit okolt miatta.

Hiszed vagy sem,ebben az esetben semmi más nem segíthet,csak egy másik szerelem,amivel bebizonyítod neki,hogy tudsz te nélküle is boldog lenni. Ő nem kell hozzá.Egy pillanatig se sajnáld őt. Csak magadat sajnáld.

2014. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív és objektív kommenteket.
2014. márc. 20. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:

A nők képtelenek kitartani egy pasi mellett,mindig más kell nekik,ne aggódj,nem a mostani lessz az utolsó neki,lessz még neki 66x3+2=..


Ez van amikor nem találják meg az alfahimet,mindig azt keresik..

2014. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kikerem magungknak az elobbi valaszokat... Nem veszem magamra, mert nem tartom magam ilyen nonek, de tudjatok fiuk, ilyenkor erdemes belegondolni, hogy mit gondolhatnak, vagy erezhetnek azok a NOK akiket ugyanigy elhagy a parjuk, vagy jegyesuk...nem szabad altalanositani... Az ember ember....ha no ha ferfi. Ugyanazokat a gonoszsagokat, hibakat kovetjuk el, vagy eppen ugyan azokat a bunoket. Ennek ellenere a kerdezonek azt tudnam mondani, hogy neha jobb egyszeruen gondolkozni. Talan megijedt a ''jegyessegtol'' illetve az utana levoitol, talan atgondolta es mast akar, talan egyszeruen masra vagyott, vagy csak elmultak az erzesei... Nem kelett neked ehhez hibaznod, vagy rosszul bannod Vele. A szerelem ilyen...kozhely, de valoban igaz....a szivnek nem lehet parancsolni. Melanie
2014. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!