Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt mar olyan hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan hogy szakítás utan az exeztek felkeresett?

Figyelt kérdés
Volt mar olyan hogy szakítás utan az exeztek felkeresett? Milyen indokkal keresett fel es ti mit mondtatok neki?

2017. máj. 20. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

"Volt mar olyan hogy szakítás utan az exeztek(ez itt hibás ,kettes alá) felkeresett?"

Kiemelem én is ha már egyszer nem volt elég.


Igen.Nem tudom mit akart nem kérdeztem.Valószínűleg a pénzét szerette volna amit azért adott tudjak magamnak kaját venni a hónap végén,Meg szerette volna tudni jól vagyok-e.Nem beszéltem vele,kihívtam rá a rendőröket.

2017. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt,kíváncsi volt mi van velem.Egy ideig beszélgettünk aztán meguntam.Azota is keress,de én nem irok vissza neki.
2017. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha az számít hogy 3 éve nem vagyunk együtt, de tök jó barátságban maradtunk és azóta is gyakran beszélgetünk, akkor van.
2017. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind megkeres előbb vagy utóbb. Van aki csak barátkozni akar van aki nem. Az emberek visszaforognak az életünkbe.
2017. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!