Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelent az, ha valaki "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha valaki "nem közömbös" irántunk?

Figyelt kérdés
Egy közös ismerősünk mondta nekem a volt párommal kapcsolatban, hogy ne gondoljam azt, hogy "közömbös irántam", kérdezősködött felőlem tőle. Én viszont nem tudom ettől közömbösebb hogyan lehet valaki, ha a kapcsolat körülbelül 1 éve véget ért, úgy hogy ő lépett ki (mert "nem készült fel erre a kapcsolatra") és azóta sem keresett semmilyen formában? Már nagyon értem az emberek gondolkodását.

2017. máj. 18. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekled, most mit nem értesz? :D
2017. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elírtam: Már nagyon nem értem az emberek gondolkodását.
2017. máj. 18. 21:42
 3/6 A kérdező kommentje:

1:

Azt nem értem, hogy minek kérdezősködik, ha úgy egyébként magasról tesz az életemre.

2017. máj. 18. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet igazából nem tesz magasról az életedre,hanem nagyon is érdekled őt...
2017. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megbánta, amit tett, és szeretné helyrehozni, vagy nem rosszindulatból lépett ki a kapcsolatotokból, hanem azért, mert úgy érezte, hogy ő kevés ehhez, és inkább elmenekült, miközben fontos voltál neki stb. Attól, hogy nem keres téged, még lehetsz fontos neki, csak talán nem mer eléd állni. Pedig lehet, hogy mindkettőtöknek jót tenne, ha megbeszélnétek a dolgaitokat. Viszont ahogy én látom, egyikőtök sem fog lépni, és minden marad a régiben. Szerintem annyit megérne az ügy, hogy megpróbáljátok tisztázni az egészet, és mindketten felülemelkedtek a korábbi vélt vagy valós sérelmeken, rossz élményeken, és felnőtt módjára megbeszéltek mindent.
2017. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írnék neki, de nem akarom megalázni magam, mivel a végén már csak én kezdeményeztem a beszélgetéseket, találkozókat szakításig.
2017. máj. 19. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!