Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeresett a volt barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeresett a volt barátom, hogy találkozni szeretne, és nem tudom, jó ötlet lenne-e?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk, mindenféle probléma volt már a kapcsolatban, külső körülmények és ebből adódó belső feszültségek, pont mire mostanában kezdtem jobban lenni, ismét felkeresett egy barátomon keresztül, hogy beszélni szeretne velem. Tudom, hogy nem barátkozni szeretne, de nem tudom pontosan mik a szándékai.

Én nagyon szeretem a mai napig, és szívem szerint benne lennék egy találkozóban, de nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e. Félek hogy csak azért keresett meg mert nincs senkije és legyünk szexpartnerek.

Az emberek nem változnak, a körülmények sem sokat változtak, félnék belemenni újra egy kapcsolatba vele. Arra gondoltam, hogy húzom az időt, kiderítem pontosan mit akar, megpróbálom hogy az érzéseim ne kerítsenek teljesen hatalmukba, és aszerint adok, vagy épp nem adok neki egy újabb esélyt. A szakítás előtt 8 hónapig voltunk együtt. Ti mit gondoltok?

21/L



2017. jan. 14. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Párkapcsolati problémákban manapság az emberek már nem tudnak egyedül dönteni csak a GYK felhasználóinak segítségével?


Ijesztő...


De egyébként már válaszoltál is a saját kérdésedre. Ne ne találkozz vele, csak tartaléknak akar.

2017. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából kíváncsi voltam egy kívülálló objektív véleményére is.

Köszönöm :)

2017. jan. 14. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Durván hangzik, de szerintem csak dugni akar az exed.
2017. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne menj bele, és ne húzd az időt sem. Azonnal és kategorikusan mondj nemet, ha jót akarsz magadnak.
2017. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem biztos,hogy csak dugni akar. Nem lehet hogy vissza akar kapni? Voltam ilyen szituációban én is,szakítottunk már 1 hónapja,szerettem még mindig viszont nekem eszem ágában sem volt békülni. Aztán elkezdett keresni először csak hogy mi van velem,rossz hogy nem tud rólam semmit(ekkor 3 éve voltunk együtt) majd találkozni akart,nehezen mentem bele, de valami elképesztően jo érzés volt újra látni. De nem is ez volt a legjobb hanem az ahogy rám nezett , az ,hogy éreztem azt hogy vissza akar kapni és tényleg mindent megtett. Azóta is együtt vagyunk:) de azt tanacsolom,hogy csak akkor találkozz vele,hogyha békülni szeretne akkor te is benne vagy. ha csak úgy,mert pl kiváncsi vagy rá,akkor szerintem nincs értelme a régi sebek feltépésének.
2017. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az emberek nem változnak" mennyire igaz!

Van azért kivètel de ők is álltalában a rossz irányba változnak :)

2017. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagytok mostanában?

Taláékoztál vele végül akkor?

2022. nov. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!