Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme folytatni? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Barátommal egy éve vagyunk együtt, mindkettőnknek elsők vagyunk. (18L-19F)

De mostanában nagyon elhanyagol, dolgozik utána pedig egész nap gépezik,játszik. Mondtam már neki, hogy ha arra van ideje, velem is foglalkozhatna egy kicsit többet, de ugyanúgy játszik tovább.


Havonta párszor tudunk csak találkozni néhány napra, mert messze lakunk egymástól. Nem csaltam meg egyszer sem, de ő folyamatosan írja, hogy milyen szép lányokat lát a buszon és büszke magára, hogy sok pasival ellentétben ő legalább elmondja. Nagyon rosszul esik, főleg, hogy mindig próbáltam a kedvére tenni, a sok külső-belső hibája ellenére szeretem, de nekem egy kedves szót sem mond pedig állítólag szeret.

De ha ott vagyok és nem játszik folyamatosan piszkál, mintha a haverja lennék belémüt, 10 percig esetleg kedves ha ki akar elégülni.

Kértem már sokszor és adtam sok esélyt, hogy változtasson ezeken, szerintem reálisak az elvárásaim, mégse történt sok változás.


Röviden érdemes-e még egy esélyt adni neki, vagy felejtsem el most már?



2017. máj. 22. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy felejtős. Ehhez nem kellene másoktól megerősítést várni! Ha neked így nem jó, akkor dobd ki, éd kész! Sose érdekeljen, hogy mit gondolnak erről mások.
2017. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már sokkal előbb lépned kellett volna, de fogd fel tanulópénznek - legközelebb akármennyire szeretsz valakit, ne mentegesd, amikor s-ggfejként viselkedik, ne keress neki kifogásokat, ne adj több esélyt (maximum egyet), ne reménykedj a csodában, hogy majd megváltozik, mert nem fog. Egyértelműen szakítanék vele a helyedben, még ma.
2017. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a srác még nem nőtt fel. Te is felnőtt vagy, a te döntésed, viszont gondold rendesen át a dolgot! Ha te nem lépsz semmit, akkor valószínűleg semmi sem fog változni, max rosszabb lesz. Vagy kezedbe veszed az irányítást és változtatsz a kapcsolaton, vagy hátradőlsz és "lesz ami lesz"...
2017. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme folytatni. Ennél sokkal jobbat is találsz magadnak.
2017. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kuka....
2017. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dobd! Találni fogsz sokkal jobbat.Esetleg olyat,aki közelebb lakik hozzád,éy többet szeretne veled lenni.


Neki azért kellesz,hogx amikor épp kedve van hozzád,vagy a szexhez akkor legyen valaki akihez mehet.

2017. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is dobd vagy ülj le vele és beszéld meg vele, mi zavar. Vagy változtat vagy nem.. ha nem akkor kukázd mert csak az idődet vesztegeted. Lemerem fogadni azt is, hogy nem ő utazik fel hozzád, hanem te mész hozzá.. eltaláltam?
2017. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még nem igazán érett egy kapcsolatra, úgy vélem. Szerintem is felejtsd el.
2017. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, úgy lesz.:)
2017. máj. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!