Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ez vagy velem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez vagy velem van valami baj?

Figyelt kérdés
Barátnőm most szakított kb 4. Alkalommal. Soha nem beszéltük meg hiába könyörögtem neki hogy ne egyből haza akarjon költözni hanem üljünk már le megbeszélni de erre soha nem került sor. Most is ugyan ez történt mint az előző alkalmakkor,előző napokban még írta hogy szeret majd jött egy veszekedés és megint bejelentette hogy nem szeret már stb. Ha beszélni akarok vele erről akkor idegesíti ha meg csak 5 percet kérek akkor stopperrel méri az időt. Nem tudom eldönteni hogy most tényleg kiszeretett belőlem vagy csak haragtartó ennyire. Itt maradt nálam de mondta hogy héten hazaköltözik és nem tudok már semmit csinálni hogy szeressen. Fél éve ugyan ez történt,2 hétre hazaköltözött én meg teljesen kikészültem,vissza szoktam a cigire,folyton ittam stb.. Most nem tudom hogy próbáljak e inkàbb mindent megtenni vagy próbáljam megelőzni a problémát hogy nehogy megint annyira leépüljek mint fél éve. És persze minden az én hibám én tehetek róla hogy nem szeret szóval tényleg nem tudom mit csináljak,valami gyors megoldás kéne mert nem akarok megint kikészülni ettől. Tényleg nem tudom hogy 1 hét után mi történne vagy én tudok e valami szeretetet fellángoltatni benne. Vagy pedig felejtsem el ezt most már mert én vele soha nem tudtam semmit megbeszélni csak kaptam egyből a hazaköltözök nem szeretlek dolgokat. 24/F
2017. máj. 23. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
2 pofon majd helyrerakja.Ha aztán menni akar menjen a faxba de úgy ,hogy vissza ne merjen jönni mert kaphat többet is!
2017. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Interferencia ***** válasza:
Mekkora phasz már ez a csaj.
2017. máj. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes,ami azt illeti.

Lehet tudni,hogy Ő mennyi idős?


Nem jutott még eszébe,hogy ha bármi próbléma van azt megbeszélni kellene? A szakitás szó meg úgy alapba az egész téma nem olyan,hogy csak ugy dobálozunk vele,szerintem.


Mellesleg ha már nem szeret,és ezt többször is eljátszaná,én mondanám neki,hogy akkor lehet költözni.

2017. máj. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyanezt csinálta a férjem a kapcsolatunk elején.

Minden vita után szakítás, többet ne is keressem, elrohant, letiltott mindenhol. Aztán meg persze állandóan azt figyelte, hogy most vajon mit fogok csinálni. Első két alkalommal összeszakadtam, mert ugye szakítottunk. Kis pityergés, harag, aztán lezarás, és elmentem randizni mással. Hogy hogynem, ezt azonnal megtudta, ki is akadt, hogy megcsalom. Az orra alá dugtam az üzenetet, hogy bocs, de itt azt írod, hogy köztünk vége mindennek, úgyhogy csütörtök 14. 53 óta szabad ember vagyok, azzal randizok, akivel jól esik.

Visszasírta magát, de még nem esett le neki a tantusz, hogy én nem fogok könyörögni meg futni utána.

Ezt még eljátszotta párszor, hogy "szakít", de már nem vettem komolyan.

Egyszer viszont betelt a pohár. Jött a szokásos pasihiszti, besértődés, szakítás. Nálam meg az érzés, hogy itt volt elegem.

Egy hét múlva megint puncsolt, meg békült volna. Akkor érte az első hidegzuhany, mert ezúttal nem lágyultam el a bociszemektől. Elmondtam neki, hogy ez nem így működik. Nekem is vannak érzéseim, és fáj minden ilyen " szakítás ", mert én komolyan is veszem, hogy itt vége. Rgy kapcsolatban nincs szünet. Nincs olyan, hogy szakítás után két hétig még köteles vagyok rá várni, hátha meggondolja magát. Összevesztünk, otthagytam.

Nem pont erre számított.


Aztán nekem alakult valami egy pasival, egyetlen probléma volt, hogy ezt az idiótát nem tudtam kiverni a fejemből.


Egy hónappal később keresett fel, hogy kezdjük újra. Mai napig nem értem, miért mondtam akkor igent, de nem bántam meg.

Neki jót tett ez a sokkterápia, kellett hozzá, hogy rájöjjön, hogy elveszíthet. Nem fogok mindig mindent megbocsájtani.


Nálatok ez a pont még nem jött el. Ehhez kell részedről egy " belesz.arok, nem érdekel, inkább legyen is vége" feeling. És akkor majd te is szépen elkezded összecsomagolni a cuccait, hogy akkor lehet menni.

Ez lesz az a pont, mikor eldől, hogy együtt maradtok vagy lezárjátok.

De te még ezt nem fogod megtenni, mert még félsz kockáztatni, hogy tényleg vége legyen.

2017. máj. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Stopper..volt csajom ugyan ezt csinalta ha problema volt"van egy perced,mondjad" :D
2017. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!