Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért szakított velem barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakított velem barátnőm, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint korán megyek el és kevés cuccot lövök ki aktus végén. Igen, jól olvastátok... Szerintem marha szánalmas. Nem, nem tizenéves tiniről van szó (bááár agyilag ott van ezek után...vagy lejjebb). 25 évesek vagyunk mindketten.
2017. ápr. 30. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem írhatjuk le a véleményünket mert egyből nőgyűlölő jelzőt kapunk, sorry.
2017. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Bad G-Sus ***** válasza:
85%
jobban jártál h szakított veled.
2017. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Én szakítottam már több nővel amiatt, mert sosem tudott elmenni saját belső korlátai miatt. Na ez ennek a fordítottja. Szerintem nem annyira szánalmas, hiszen egy jó kapcsolat alapja legtöbbször a jó szex. Bizony panaszkodtak már nekem is a nők az örkényi típusú pasikról. Neked kéne kezdened magaddal valamit, agykontroll, mag edzés, hogy sokáig bírd.
2017. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

a problémádat miért nem vele beszéled meg?


de mindig korán mész el? és utána azért ugye szoktál vele foglalkozni? tanulj önuralmat és ne csak mindig magadra gondolj azzal, hogy korán mész el!


egyébként lehet kifogásszagú az egész, hogy már van más, de hát erre könnyebb fogni, na mindegy.

2017. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Az a véleményem, hogy csudajó kapcsolat lehetett, ami erre alapult, nem a szeretetre. De te választottad magad mellé, nem csak ő a hibás ezért.
2017. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Vannak ilyen fogyatékos nőstények. Sajnálom, hogy így alakult de valóban neked is jobb, hogy szakított veled.
2017. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

nyehehe... jó indok. jobb, mintha azzal jött volna, hogy elrabolták az UFO-k és átprogramozták, vagy megvilágosodott az éjszaka.


(btw a korán elmenetel még lehet gond, de az anyag mennyiségére még egy csaj sem panaszkodott, sőt többségükben jobban szerették, amikor jól karban voltam tartva, és nem tudtam tetőtől talpig beteríteni úgy, hogy még a plafonról is lógott belőle)

2017. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsavartad.


A fő ok az lehet, hogy miután pillanatok alatt elmentél, nem teszel az ő orgazmusáért.


Gondolom azt csak hozzádvágta veszekedés közben, hogy milyen kevés spermád van, de nem akarsz a lényeggel foglalkozni, ezért inkább gyerekesnek állítod be azzal, hogy ezt emeled ki.


Neki is volt annyi orgazmusa, mint neked?


Ha a válasz nem, jogosan szakított. Ha a kettő meg sem közelíti egymást számban, nagyon szégyelld magad.

2017. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lehet, amit a 7-es mond... önmagában az, hogy rövid az aktus, nem akkora probléma (mondjuk azért lehetőleg ne fél perc legyen), HA teszel róla, hogy ő is elmenjen. De ha az van, hogy te 2 perc alatt végzel, majd lefordulsz róla, és elégedetten horkolni kezdesz, ne csodálkozz.
2017. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8-as, bocsi, nem 7-es.
2017. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!