Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a barátom szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom szakított velem akkor miért érdekli hogy mi van velem?

Figyelt kérdés
Ír a testvéremnek(akivel jóban sem volt) hogy miújsag velem, lajkolja a dolgaimat pedig előtte sosem csinált ilyeneket. akkor most szerintetek miért?

2017. máj. 16. 21:24
 1/10 anonim válasza:
Mert mindketten 12 evesek vagytok.
2017. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
felnőttek vagyunk már mindketten
2017. máj. 16. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Van, aki nem tudja magát túltenni,

sőt, egyesek meg is bánják.

Engem még le is tiltott exem, amikor szakított velem, pár hete feloldott(ezt onnan láttam, hogy egy csoportban felfedeztem a posztját), múlt héten meg megírta, hogy szeret.

Én már nem foglalkozom vele, csak szólok, hogy ilyen is van.


21/L

2017. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás, ha megkérdezed tőle, amennyiben ez téged nagyon érdekel.Itt senki sem fogja tudni a pontos okot.
2017. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Hmm...fogas kérdés!Talán mert mint lélekkel rendelkező embernek attól függetlenül ,hogy mint párkapcsolat nem működött mégis fontos vagy neki?

Áá ez biztos marhaság,szakított veled akkor az sem érdekel téged él ,vagy hal el ugye? Emlékek?Áá törüljük,tagadjuk meg őket :D

2017. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha érdekelné mi van velem akkor ott lett volna amikor szükségem volt rá :D
2017. máj. 16. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
hmm.attól függ milyen értelemben lett volna rá szükséged.Ha mint barát,igazad van,ha mint A barát háát az már nem olyan egyszerű..
2017. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mint amikor engem kidobott az exbarátnőm egy 34 éves fax miatt, aztán ugyanúgy nézegette a közös képeinket mellette, meg engem facebookon. Persze mikor úgy volt, hogy újra összejövünk, simán átbaxott, és visszament hozzá, aki amúgy rosszul bánt vele. Engem meg tiltott. Büdös qrva, ha meglátnám, leköpném.

26/F

2017. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szakitottam a párommal.Ő letiltott,letörölt az ismerősei közül,de azota feloldott.Bár vissza nem kerultem az ismerősei közé,de a bejegyzéseit nyilvánosra rakta.


Másik exem is néha néha rám ir.Kérdezi,hogy mi van velem pedig anno Ő dobott.


Ne láss ebbe bele semmit.Attól mert kidobott lehetsz neki fontos,mint ember.S érdekli mi van veled.

2017. máj. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert lelkiismeret-furdalása van
2017. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!