Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők/lányok! Szakítottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Szakítottatok már úgy egy férfival, hogy utána megbántátok?

Figyelt kérdés

Részletezve: jó volt vele együtt lenni.

Kedves, figyelmes, férfias volt, jó volt vele a szex, jó volt vele beszélgetni.

Esetleg volt egy hobbyja (ami nem tetszett nektek) vagy sokat kellett dolgoznia. Valami ilyesmi "apróságra" gondolok és ez miatt ti szakítottatok vele.

Miután szakítottatok, esetleg már összejöttetek mással, aki nem figyel rátok, stb., és akkor jöttetek rá, hogy milyen jó volt vele?

Esetleg van köztetek olyan, akinek sikerült "visszacsinálni" az egészet?


2017. jún. 2. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Először tedd rendbe az ellentmondást:


Kedves, figyelmes, --->Esetleg volt egy hobbyja (ami nem tetszett nektek) vagy sokat kellett dolgozni


Ha jól értem, gondolom munkája vagy hobbija miatt tett rád. Akkor most figyelmes vagy csak ha épp rá ér? :)


Engem ugyan nem zavar a hobbija, örülök ha van elfoglaltsága. De magadnak konkretizáld a problémát.

N

2017. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig nyomós érv húzódik meg egy szakítás mögött. Speciel rám mindig jellemzőbb volt, hogy tovább maradtam egy kapcsolatban, míg kellett volna szóval nem.
2017. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már miért is lenne jobb azzal, akivel szakítottam azért, mert a következő nem működik?

Minden szakításnak oka van..

Én szakítottam már úgy,hogy minden tökéletes lett volna,csak nem volt velem figyelmes,nem foglalkozott velem! Leszarta az érzéseim,azt is,hogy szóvá tettem többször és annak ellenére ugyanúgy közömbös volt velem. Nem értékelte,hogy próbáltam megismerni,alkalmazkodni hozzá, így véget vetettem neki. Sőt, mikor kimondtam, hogy legyen vége, bólogatott hozzá, meg se cáfolta! Egy fikarcnyit nem kűzdött értem. Pedig vártam.. Titkon reméltem, hogy észbe kap,ha látja, hogy elveszt,de sajnos akkor nem..

Ő utólag jött rá,mit vesztett,hogy hülye volt. És vissza tudott volna kapni azzal, hogy megpróbál figyelmes, törődő lenni, kimutatja az érzéseit, de semmit nem tett. Egészen addig,amíg én már továbbléptem. Nem is mentem vissza hozzá, utána hiába próbálkozott. Már a férjem az,akit nem hagytam ott miatta és a második babánkat várjuk :) Ő azóta sem talált senkit magának..


Úgyhogy kérdező,ha veled szakítottak, nem a másiktól kéne várnod,h meggondolja magát, hanem Neked úgy viselkedni, hogy fontolóra vegye, hogy érdemes újra kezdenie veled! Csak,amíg nem késő!

2017. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző leírta a lényeget. Mert a következő nem működött, nem feltételezi azt, hogy az előző volt az igazi. A kettő nem zárja ki egymást sőt... Ilyenkor úgy néz ki, hogy egyik sem működött ilyen meg olyan okok miatt, nagyjából ennyi.

Csak a Mézga Paula bánja, hogy nem a Huffnagel Pistát választotta. Mellesleg a sorozatból az is kiderül, hogy ő is csak egy szélhámos volt. :D

2017. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem. Ha szakítok, az sosem hirtelen felindulásból van, hanem komolyan meggondolom, és azt a döntést látom jónak.


Szakítás után az ember hajlamos a jókra emlékezni inkább, és elfelejti azt, hogy az illető mellett meg mennyit kínlódott, idegeskedett, stresszelt, mennyi minden nem működött rendesen, akármi, ami végül a szakításhoz vezetett. Ezeket nem szabad elfelejteni.


Aki apróság miatt szakít, mint hogy nem tetszik valaki hobbija... hát hacsak nem a hobbi sorozatgyilkolás, addig azt én elég meggondolatlan, komolytalan döntésnek tartom, és így járt, most már ne sírjon a szája :D

2017. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En 1 honapja szakitottam baratommal. Nagyon hianyzik, egy dolog miatt megharagudtam es ezert lett vege.. :/ Sajnalom hogy akkor igy reagaltam le de aztan meg szegyeltem magam meg rosszul is esett hogy nem is erdekeltem utana, nem keresett amikor mar nagyon hianyzott.. Azota viszont sikerult lebeszelni egy talalkat meglatjuk mi lesz. :) Ennyi remenyem can bar kicsit faj hogy latom kozossegi oldalakon hogy masfele kacsintgat meg gaznak tarzom hogy rogton ujra irogat az osszes exevel meg nokkel. De nagyon kozom sincs hozza igazabol. Majd a talalkozaskor latni fogom hogy hogy viszonyul hozzam, szeret e neg vagy szeretett e valaha es akkor ujra kezdhetnenk.
2017. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!