Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne a legjobb? Eltávolodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb? Eltávolodni most, vagy minél több időt együtt tölteni?

Figyelt kérdés
A párom az ország másik végébe megy tanulni, én nem tudok vele menni. Nem hiszek a távkapcsolatokban, tehát biztos nem leszünk már sokáig együtt. Nem tudom, hogy most távolodjak el, hogy minél hamarabb elfelejtsem, és hogy a tanulásban majd később ne befolyásoljon,vagy most töltsek vele annyi időt amennyit lehet. Fiatalok vagyunk még nagyon is már egy ideje együtt vagyunk stabil egészséges kapcsolatunk van,de akkor se látom a módját a távkapcsolatnak. Ti mit tennétek a helyemben?
2016. jún. 18. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szakítanék most, mert neked nyilvánvalóan mindegy a dolog, nem szeretheted
2016. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagyon közhelyes, de eljetek, mintha nem lenne holnap!


Igy is ugy is nagyon valoszinü, hogy vege lesz, ezt jol latod. De minek elkeseredni mar most! En a helyedben a lehetö legszebben, legszenvedelyesebben töltenem el azt az idöt, ami meg rendelkezesre all. Elötte beszeljetek at, hogy tisztazva legyen, hogy ez nem valami lelki jatszma, hogy megis ott tartsd, de utana a bucsu pillanataig ne hozzatok fel többe a temat!

2016. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szereted, így szakíts.
2016. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek a tavkapcsolatokban, mégis kibirjuk a parommal. Te nem szereted őt
2016. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már most szakítanod kellene. Nem szeretheted, ha már most így gondolkodol.
2016. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért ne szeretném? Attól, hogy nem hiszek a távkapcsolatban még szerethetem...
2016. jún. 18. 21:19
 7/12 A kérdező kommentje:
A másodiknak nagyon köszönöm :)
2016. jún. 18. 21:19
 8/12 anonim ***** válasza:
mert ha szeretnéd, úgy lennél vele, hogy megoldjátok. még ha nem is hiszel benne.
2016. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért hadd döntsem el én hogy szeretem-e vagy sem...Én érzem s nem ti
2016. jún. 18. 22:00
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs a bunkó komment miatt de össze vagyok zavarodva... Szeretnék vele maradni mert ennyire embert nem szerettem, de 3 havonta 2 nap az kevés... :(
2016. jún. 19. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!