Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmebeteg a volt barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmebeteg a volt barátom?

Figyelt kérdés
Hosszú ideig voltunk együtt kb. 6 évet.Lassan 1 éve szakitottam vele. Még mindig tartottuk a kapcsolatot és sosem lett jó vége.Se veled se nélküled fajta kapcsolat volt. Mára le akarom zárni,de csak úgy fog menni ha megértem az egésznek az okát és kaptam jeleket,hogy baj van a barátommal.Külső személyek mondták rá h elmbeteg ez az ember.Talán igazuk van.Csak én nem vettem észre és nem is akartam,mert szerelmes voltam belé.4 évig laktunk együtt sokat veszekedtünk és persze én se vagyok tökéletes,de fájt nagyon,hogy nem tett boldoggá. Azzal,hogy nekem kellett eltartanom állandóan és semmit nem kaptam tőle (itt nem a pénzről van szó hanem a törődésről,a szeretettről amit nem kaptam meg). Mindig én adtam viszont cserében semmit nem kaptam. Nagy ritkán kaptam ajándékokat évfordulókra,szülinapokra stb. Én meg folyton gondoltam rá túl sokat is foglalkoztam vele és főztem,költöttem is rá. Durván lelkileg összetörtem és csúnyán veszekedtünk. Mert rengeteg sérelmet okozott például örökké cserben hagyott régen a munkahelyen amikor volt kollégám meg akart verni vagy vécére akartam menni mikor buliztunk és természetesen féltem egyedül. Most is két hete buliztam vele. Tudom hülye vagyok,de biztam benne hátha jó barátok maradunk...Már akkor is cserben hagyott pedig akkor nagyon bepánikoltam és sokat ittam. Vissza ment bulizni és egyedül kellett haza jönnöm. Másnap arra ébredtem,hogy betört hozzám és az ágyam szélén ült.Közbe egy nagy monoklival a bal szememen és fájt elől a torkom mintha fojtogattak volna.Ezek után is találkoztam vele persze nem kellett volna. Sajnos szeretem ezt az embert. Végül is most is leirta nekem,hogy azért hagyott cserben,mert zavarta jól éreztem magam és elvoltam a fiúkkal. 4 en voltunk társaságban nem voltunk kapcsolatban. Szakitás után leirta nekem h többször is megcsalt örömlányokkal.Kint németben amig itthon vártam sirva hűségben.Meg itthon is volt lányokkal és mindenféle mocskos dolgokat mondott rám amitől teljesen összetörtem és még a mai napig sem vagyok jól. Sokszor hangoztatja nekem,hogy már nincs sok hátra neki és már nem birja sokáig. Na most ezzel lelkileg akar zsarolni? Egyik nap összetör,belép tapos vagy cserben hagy másnap visszatér hozzám és úgy teszi mintha mi se történt volna,én lennék a rossz? Elmebeteg az ilyen? Évekig üres volt a hűtő,semmit nem hozott haza holott volt munkája és volt kint németben is. Velem csendes és nem beszel velem...Többiek előtt normálisnak mutatja magát. De persze beéget azzal h nem költ rám nincs pénze közbe meg van vagy lekezel. Milyen ember az ilyen?

2017. jún. 11. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de az egyetlen probléma a barátoddal, ami ebből a szövegből lejött, hogy feltételezhetően bevert neked egyet és fojtogatott amíg aludtál, semmi másnak nincs semmi értelme abból amit írtál, így arra tippelek kérdező, hogy te elmebeteg vagy. Persze attól még lehet hogy a volt barátod is.
2017. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én miért lennék az? Most irtam le miket művelt velem.De érdekel minden vélemény. Pont ezért is irtam le. Hiszen kapcsolat végén leirta,hogy összevissza csalt engem. Elmebeteg vagyok mert még szeretni tudok..? Senki nem felejti el az első szerelmét! Hiszen nekem ő az első...
2017. jún. 11. 14:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van nincs értelme az egésznek. Mégis kiváncsi vagyok ki,hogy tudja megitélni a volt barátomat. Persze én is hibás vagyok mert szeretem és sokat áldoztam rá.
2017. jún. 11. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindketten azok vagytok.
2017. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kamu,kamu,kamu jajj de nagy kamu
2017. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Interferencia ***** válasza:
Elég zavaros sztori. Rossz embernek tűnik, de neked is kéne egy kis önuralom, hogy ne térj mindig vissza hozzá; eszem megáll.
2017. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy egy idegen mit gondol róla. Tipikus kell a szar? Kell. -esete
2017. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor minek mentél vissza hozzá?
2017. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!