Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmebeteg a "barátom"?

Figyelt kérdés

Mindig mondja, hogy neki küldetése van, ezt a világot a vállain hordozza, még úgy is, hogy Isten elhagyta.

Muszáj segítenie másokon, néha olyanokat mond, hogy a húsából is etetne másokat, ha tehetné.

Ha valami rosszat teszek, egyből beszól, hogy pont nekem nem kellene ilyennek lennem.

Ha például odajön hozzánk egy szélhámos, az utcán, ad neki egy ezrest, én meg mondom neki, hogy ne legyen már ilyen hülye, hogy beveszi, erre azt mondja, hogy tudja, hogy hazudott, ám mivel az ilyen embernek sosem sikerül másokat átvernie, nem baj, ha lesz egy kis sikerélménye, és ideig-óráig sikerérzete.


Még gimiben volt egy tanár, aki elég rosszul tanított, úgyhogy nem túl szép módon kirúgattuk, és utána kiderült, hogy hajléktalan lett.

Ezt elmeséltem tegnap neki, néha itt-ott nevetgélve a tanár hülyeségein.

Rohadtul kiakadt, mármint, mintha eldurrant volna az agya, nem láttam még ilyennek.

Megragadt a torkom és falnak lökött, és olyanokat mondott, hogy "a magadfajta emberi mocskok miatt tart itt a világ... legjobb lett volna, ha meg sem születtél volna a többivel... ha nem szeretne, most félholtra verne... és hogy egy jobb világban az ilyeneket kivégeznék, vagy legalábbis megtiltanák, hogy szaporodjanak... Bárcsak meg sem születtem volna"

Nagyon durva volt, majdnem megfulladtam, aztán majdnem betörte az ajtót, elviharzott, és azóta nem beszéltünk.

Én most már nagyon félek tőle... De szeretem, mert nagyon szenvedélyes, és úgy érzem jó ember.

Nagyon fájtak ezek a szavak, de gondolom csak indulatból mondta.

Nem tudom, hogy mit léphetnék ezek után.


19/L, 25/F


2015. ápr. 1. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a barátod pszichiáter segítségére szorul.

Szerintem keress valaki normálisat. Komolyan.

2015. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik este pedig majd elvágja a torkod mert szerinte ez teszi jobbá a világot.

Én a helyedben menekülnék egy ilyen embertől, dogmatikusan hisz ostoba eszmékben, saját magát a második megváltónak képzeli és agresszívan neked támad, ha a nézeteivel ellenkezel vagy máshogy teszel.

2015. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Szólj a rendőrségnek, és keressenek egy jó orvost, a srác ön- és közveszélyes.
2015. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú minden, csak nem jó ember. Aki ilyet tesz a párjával, az inkább ne éljen párkapcsolatban. Mindenképp pszichiátriai eset.
2015. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó szándékú ember, de biztos, hogy kattant, bár nem hiszem, hogy valaha is találkozni fogsz vele normális körülmények között.
2015. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

te nem nézed a Gyilkos elméket?

ha már istent is felhozza akkor van baja rendesen

kérd ki egy pszihiáter véleményét róla,aztán beszélj a barátoddal,de utána inkább hagyd el mert a végén bántani fog

2015. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jó szándékú küldetéstudattal rendelkező fanatikusok a legveszélyesebbek, ezeknek "köszönheti" rengeteg ember a halálát. Egy mezei gazember mondjuk meglop vagy max. megöl pár embert, de az ilyenek véreskezű hóhérokká tudnak válni ha olyan történelmi helyzet adódik, melyben igény lesz szolgálatukra.


Keresztesek, inkvizítorok, konkvisztádorok nagy része is hitt abban hogy isten szent igéjének terjesztése küldetésük, de ugyanígy más vallások követői is ma is.

Vagy egy Robespierre, vagy Lenin is valószínűleg hitt abban hogy forradalma jó célokat szolgál, és még sorolhatnám...

2015. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azonnal, hagy el de ne csak elhagyd hanem jelents fel. Az ilyeneket gumiszobában kell tartani, vagy lekötözve.
2015. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
A barátod igaz hogy kissé nem 100as, de te is egy érzéketlen pi csa vagy mikor azon röhögsz h miattatok kirúgtak egy tanárt és hajléktalan lett. Szívből kívánom, hogy te is erre a sorsra juss, majd meglátjuk akkor is viccesnek találod-e :) ostoba ri banc.
2015. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Pont összeilletek. Egyik elmebeteg, a másik meg egy szemét alak. Sok rosszul tanító tanárhoz volt már szerencsém, de még egyszer sem fordult meg olyan a fejemben, hogy rúgassuk ki.

Sok boldogságot, csak ne szaporodjatok!

2015. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!