Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon változhat ez a dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon változhat ez a dolog? Ha én nem keresem lehet hogy ő fog vagy melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy hete elhagyott 2 év után. Azt mondta hogy már nem szeret mégis néha este mikor hazajött voltak jó pillanataink,ölelgetett puszilgatott,láttam hogy boldog,ennek ellenére elhagyott. Ha én nem keresem egyáltalán semmilyen formában lehet hogy 2-3 hét múlva ő fog? Vagy kell ennyi idő hogy tudjak neki hiányozni vagy ilyenkor mi a legjobb? Én semmiképp nem szeretném keresni, ő hagyott el én az utolsó pillanatig normálisan viselkedtem vele,én vittem haza minden cuccával együtt szóval egy percig se szemétkedtem. 24/F
2017. jún. 12. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj aki szeret valóban,és kellesz neki az nem tud/akar kidobni. És hidd el tapasztalatból mondom,ha össze is jönnétek utána már nem lenne ugyan az.....én 5 évig játszottam ezt egy pasival,hol ő dobott,hol én őt és utólag azt mondom az elsőnél sem szabadott volna visszafogadni.

Csak óvatosan!

2017. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szeret már úgy, ahogy megérdemelnéd, ahogy lenne bármi értelme együtt lennetek, ennyi.


Fogadd el, innen már nincs visszaút, és ő legalább annyira gerinces volt, hogy nyíltan elmondta, és nem hitegtett, hogy "idő kell", meg "majd meglátjuk" és társai.

2017. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!