Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a jobb? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jobb? Lányok nálatok, hogy működik ez a dolog? Egy lánnyal ismerkedünk és már találkozót is beszéltünk meg de én igazából laza kapcsolatot szeretnék ő nem tudom hajlana- e az ilyesmire?

Figyelt kérdés
és az lenne a kérdés mikor van nagyobb esélyem erre ha tali előtt vagy már ha egymásra hangolódtunk egy pár tali utan akkor térek rá erre és jelzem a szándékaim?

2016. jan. 6. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp előtte!Az elején legyen letisztázva,hogy kinek mik a szándékai,ez így fair.

Ha valaki alapból hajlik laza kapcsolatra,akkor tökmindegy,mikor kérdezed meg,belemenne,de ha nem hajlana rá,akkor csak az idejét vesztegetnéd szegénynek.

2016. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem világos a lánynak, jobb tisztázni, szerintem nem kell a találkozás előtt, mert lehet hogy szimpatikus lennél, és meg gondolja és belemegy, ha rögtön ezzel indítasz, lehet esélyt se ad, pedig működhetne. Elég pár tali után. Bár, ha egy nő okos, ezt megérzi.
2016. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem korrektebb elmondani a találkozó előtt. Ha otthagy, akkor azért egyértelmű, hogy pár találkozó után, ha beleéli magát, még nagyobb balhé lenne.
2016. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!