Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy egy csalódás vagy szakítás után úgy éreztétek, hogy soha egyetlen más ember sem fog nektek tetszeni? Mennyi ideig tartott ez az állapot?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, miután életem első barátja kihasználta a naivitásom és az emberségem, teljesen tönkretett lelkileg. Kb fél évig szinte minden este sírtam, annyira fájt.
2017. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem

Bár ez azért lehet, mert mindig én szakítottam, nyomós okkal

Tudtam hogy ennél csak jobb jöhet már :D

2017. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én exemnél még ma is, másfél év után, ezért hagytam ott. Sajnos én ittam meg annak a levét,h az exe megcsalta és le is lépett az illetővel.. Nem akart nyitni felém, alkalmatlan volt egy új kapcsolatra, mert a múltban él még mindig..
2017. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt, kb olyan 8-10 hónapig tartott. Az első nagy szerelem volt, nehéz volt kihevernem. Nyilván a legnagyobb szerelmi bánat idején ezt érzi az ember, hiszen a legkevésbé sem alkalmas akkor még új kapcsolatra, még a múltbelit siratja. De amint a gyászidőszak lezárul, az a természetes folyamata a dolognak, hogy bizony továbblépsz és más emberek felé is képes vagy nyitni. Hosszabb-rövidebb időt követően, ez viszont már mindenkinél más.
2017. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt....az elso nagy szerelem utan, meg 16 evesen. Kb egy honapig tartott, azota megtanultam, hogy hulyesegek miatt kar depresszioba esni.
2017. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!