Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Képesek lennétek szakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek szakítani a párotokkal 5 nappal a szalagavatója előtt?

Figyelt kérdés

A (ma már volt) barátom megtette velem, pedig könyörögtem neki, hogy várjon legalább 6 napot. Szerintetek is ez a gerinctelenségét jelképezi? Kibírtátok volna a bizonyos távkapcsolatban 6 nappal tovább vagy sem? Lett volna szívetek elhagyni azt a lányt, aki bármit megtenne értetek és az összes hülyeségeteket tűrte, sőt még mosollyal az arcán támogatott bennük? Köszönöm a válaszokat.

18/L



2016. nov. 19. 17:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek megvan az oka, nyilván ennek a szakításnak is. Aki meg szakítani akar, ritkán mérlegeli a másik érzéseit, hogy a másiknak mi és mikor lenne jó. A szakítás amúgy mindig rosszkor jön annak, akivel szakítanak. Nem tudom hogy ez gerinctelenség-e, legfeljebb tapintatlanság, de egy idő után lehet azt fogod gondolni, jobb is volt így...
2016. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha mar nem érzek iránta semmit. Szanalombol miert is maradnék vele? Vagy talan meg kellett volna csalnia?

Ne haragudj, de azt mondom, szerintem inkabb jobban jártál, minthogy mondjuk a szalagavatón nyitottal volna ra, hogy eppen valakit fűz.

31N

2016. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi a szalagavató? Ha még azt mondod, hogy esküvő előtt 5 nappal szakít, akkor persze borulj ki, de ahhoz, hogy az osztályfőnököd feltűzzön egy szalagot, nem kell a barátod - pláne, ha távkapcsolat miatt ott sem tud lenni. Könyörgésig meg ne alacsonyítsd le magad.
2016. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen helyzetben már tökmindegy, mert úgy is tudod, hogy vége lesz, vagyis menthetetlen az egész.

Így legalább nem lesz lelkiismeretfulldalásod, ha majd az afterpartyn huncutkodsz valakivel.

2016. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%

Szalagavató előtt igen, ha lenne rá ok, vagy nem tetszene már.

Ez nem egy olyan nagy dolog. Érettségi előtt nem törném össze például, akkor kivárnám azt pár napot, mert ha emiatt összetörik, és rosszul sikerül az az egész életét meghatározhatja.

Természetesen ha én volnék a párja a szalagavató táncban, nyilvánvalóan táncolnék vele, ahhoz nagy gerinctelenség kellene, hogy ne tegyem.

2016. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Hát én mindig is vágytam arra, hogy elmehessek egy lány szalagavatójára, mint a barátja. Menyasszonyi ruhában van, élete nagy eseménye (mert a lányoknak ez sokkal többet jelent, mint a srácoknak), ezen táncolni vele, én is elegánsan vagyok öltözve, nagyon jó lehet, de sajnos sose adatott meg. Egy ilyen esemény szerintem feldobhatja még a haldokló kapcsolatokat is, mindkét fél részéről, szóval 100%, hogy nem szakítanék lánnyal ilyenkor, megcsalást kivéve, de gondolom ez nem játszott. Sajnállak, hogy ilyen szemét volt veled :( 23/F
2016. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 pörölycápa ***** válasza:
100%

A szakítás sosem jó... szalagavató után sem lett volna jobb semmivel. Most rászánta magát, és véghezvitte, gondolom neki sem volt könnyű és elképzelhető hogy már régóta gyűjötte rá a bátorságot, hogy komondja hogy vége.


Velem anno az első barátom a szalagavató előtt 2 héttel szakított (ő volt a táncpartnerem). Persze ki voltam akadva, de hát, ha nem akarja folytatni a kapcsolatot ez van. A szalagavatós táncot végigcsináltuk attól még, és megmaradtunk beszélőviszonyban.

2016. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez szörnyű lehetett, de nézd a jó oldalát. Legalább nem hitegetett téged, nem ültetett fel a hintára, hogy aztán koppanj nagyot. Másrészről ne azért legyél valakivel elnéző, toleráns, hogy cserébe melletted kitartson, ha nem belső indíttatásból vagy ilyen, akkor nem sokat ér. Harmadrészt pedig az, hogy te milyen vagy, csak rajtad áll, ez még nem ad biztosítékot arra, hogy a másik kitart melletted, szeretni fog mindig is és veled akar lenni. Vannak dolgok, amiket nem tudunk befolyásolni, a vonzalom, szerelem elhalása ilyen.
2016. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Még is mi az a szalagavató, hogy nem lehet szakítani előtte? Egy nagy buli, csak jobban kiöltözöl. Utána ivás van, legalább még egy okod lesz rá. Engem tavaly, két ünnep közt dobtak ki, túléltem. Ha valami nem működik már, abból szakítás lesz, és biztos lesz a környékén egy szülinap, névnap, ünnep, évforduló stb, nem szabad így nézni
2016. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a világ... Egy rakás szar. Itt már nem éri meg jónak lenni. Légy te is szemét, talán akkor túlélsz. Vagy itt a szenvedélybetegségek ideje, mert boldogság NEM LÉTEZIK csak pillanatokra.
2016. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!