Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? Írjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Írjam meg neki, hogy látszik mennyire sajnálja és töröljem ki vagy ne írjak semmit már és így töröljem? Esetleg várjak még?

Figyelt kérdés
Bocsánatot kér neten, (férfi) hogy mostanában sűrűn volt velem b*nkó amire én azt válaszoltam ez nekem nagyon fáj. Látta is, de semmit nem írt, pedig azóta többször is fenn volt.

2017. ápr. 18. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél a lábtörlője
2017. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedd össze az erőd és semmit se írj neki, ne is keresd, amíg nem keres újra, és akkor se hagyd magad. Hidd el, az önbecsülésed fontosabb, mint egy olyan pasi, aki interneten kér bocsánatot, és nem veszi figyelembe az érzéseid. Én is hasonló vagyok sajnos hozzád ilyen téren, és hidd el, ennek a pasinak nem kellesz, és csak magad alázod meg érte, de nincs értelme, előbb vagy utóbb dobni fog és az még rosszabb lesz, mintha most kitartasz és nem keresed. Légy erős :)
2017. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem írnék semmit.
2017. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én se irnék semmit neki.Ne fuss utana.

Lehet epp csak nincs ideje irni neked,mert más dolga is van.

2017. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!