Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem akar beszélni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar beszélni velem az exem?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt az exemmel, 3 hónapja szakítottunk. Sok volt a probléma, többször voltunk külön, aztán mindig összekerültünk és újra próbáltuk. Évekig húztuk se veled - se nélküled kapcsolatban, állandóan veszekedtünk, nem tudtuk megbeszélni a problémákat, volt megcsalás is mindkettőnk részéről. Végül én mondtam meg neki, hogy végleg legyen vége, sírva váltunk el, ő nem akarta, hogy vége legyen, azt mondta, adjunk egy utolsó esélyt a dolognak, de nem lett volna értelme, mert a legutolsó alkalommal egy fél éves szakítás után úgy jöttünk össze, hogy az már az utolsó próbálkozás, ha nem megy, vége. 3 hónapja nem találkoztunk, letiltott minden közösségi oldalról, nem tudtam írni neki, azt sem tudtam, mi van vele. Egyszer részegen felhívtam 2 hónap után, nem vette fel, de rögtön visszahívott, 15 percet beszéltünk, hogy mizu egymással stb (nem volt semmiféle félreérthető mondat egyikünk részéről sem, mint régi barátok beszéltünk). Nem sírtam vissza utána, de jó volt beszélni, tudni, hogy jól van. Ma találkozott az öcsémmel, mert odaadták egymásnak, ami még a másiknál maradt. Az öcsém amikor hazaért, átadta az exem kérését, hogy "fejezzem be, hogy részegen hívogatom, mert nem kíváncsi rám". Ez feldühített, hiszen 1x hívtam, akkor is ő hívott vissza, és ő is érdeklődött, ahelyett, hogy megmondta volna, nem érdeklem. Most meg úgy adja elő, mintha folyamatosan hivogatnám és zaklatnám... Nem értem, miért akar teljesen kitörölni az életéből, mintha az elmúlt 4 és fél év semmit sem számítana, még csak annyira sem érdeklem, hogy fél évente beszéljünk. Nem értem, miért ilyen kegyetlen, nekem fontos ő, és fontos volt az az időszak, amit együtt átéltünk. Nem értem, hogy tud kitörölni egyik pillanatról a másikra és teljesen nemtörődöm lenni velem szemben. Én simán el tudnám képzelni, hogy néha összefussunk egy kávéra, vagy közös társasággal kikapcsolódjunk anélkül, hogy bármit is akarnék tőle... Nem felszakítani szeretném a sebeket, csak megőrizni egy fontos baráti kapcsolatot. Miért kell teljesen megutálni egymást? Miért nem lehet fenntartani egy normális viszonyt, az együtt töltött időt tisztelve? (Annyira szerettük egymást, hogy családalapításon is gondolkodtunk egy időben.)Én 25/L, Ő 29/F

2017. jún. 14. 00:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is biztos, hogy nem igaz az a szentencia, hogy nem érdekled. Pontosan ugyanannyira érdekled, és ugyanannyit gondol rád, mint te ő rá. Pontosan ugyanolyan mélyen beleivódott a személyed, mint az övé beléd.

Az viszont lehetséges, hogy igyekszik ezt elfojtani magában. Ennek több oka is lehet. Lehetséges, hogy éppen azért, mert túl sok fájdalmat okoz veled beszélni és felidézni az emlékedet.

Lehetséges, hogy van egy új kapcsolata, ahol ez tabunak számít.

Lehetséges, hogy éppen még le se zárta magában teljesen és könnyebbnek érzi túllépni rajtad, ha nem hall felőled.

2017. jún. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem felszakítani szeretném a sebeket, csak megőrizni egy fontos baráti kapcsolatot."


De pontosan ezt tenned, nincs túl rajtad az ember, azért tiltott le mindenhonnan.

Ne keresd többet, ha jót akarsz.

Se tisztán, se részegen.

Ti barátok jó eséllyel már nem nagyon lesztek...mostanában biztosan nem.

2017. jún. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve ezt a se veled se nélküled viszonyt ami eddig köztetek volt szerintem nagyon rossz ötlet részedről tovább erőltetni a baráti kapcsolatot. Annyit érsz csak el vele hogy egy gyengébb pillanatotokban megint összejöttök, aztán újra szét megint együtt... Jobb az ilyen kapcsolatot örökre lezárni és továbblépni. Több sebez okozol neki ha újra és újra elváltok. Nem vagy rajta túl lehet még ő sincs rajtad teljesen, így nem lehet fenn tartani egy normális viszonyt. Nem volt szép tőle ez a megjegyzés de ha tovább szeretne lépni hagyjad. Nem kegyetlenség ez a részéről sak ki akar szakadni a se veled se nélküled kapcsolatotokból. Neked is ezt kéne tenned, főleg ha te szakítottál vele utoljára de ő még próbálkozott volna menteni a kapcsolatot, ezek után előállni azzal hogy fussunk össze kavéra inkább kegyetlen, szinte megcsavarod a tőrt a szívében még. Nem akarlak de azért találkozzunk? Nem kell megutálnotok egymást valószínűleg nem utál, csak szeretne kiszabadulni ebből miután dobtad és azért tilt inkább le. Ne tudj neki írni és ő se csábuljon vissza.
2017. jún. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem akar veled beszélni, mert az EXED. Szakítottál vele, elhagytad, pedig kért, hogy ne tedd. Ezután engem se érdekelne, mi van veled. Nincs barátság, nincs jópofizás, hoztál egy döntést, viseld a következményeit.
2017. jún. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Ti egy par voltatok. Nem haverok, nem baratok. Ki akarna az exevel kikapcsolodni meg kavezni? Az emberek elenyeszo szazaleka, bar mindig van, akinek ez meglepo.
2017. jún. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: nincs túl rajtad pali, de szeretne túl lenni.


Nem kell túlkomplikálni. Mondjuk nem értem, hogy 4 éves párkapcsolat után hogyan lehetnétek "csak barátok."


21/L

2017. jún. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, o orobalja lezarni a multat(mar pedig te az vagy). Ti soha nem lesztek baratok, mert benne maradt egy tuske veled kapcsolatban. Hagyd, hogy vegre tul lepjen rajtad es uj eletet kezdjen.
2017. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Borzalmasan haragszik rád..., mert szeret.
2017. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát, bocs, én sem akarnálak látni, miután közölted velem, hogy legyen vége.


Én még szerettem az exet, mikor szakított velem, ennek két éve lassan és azóta nem beszéltem vele.

Miért? Mert nem a barátom, haverom volt, hanem a párom, akivel szétmentünk. Innentől kezdve nincs miről beszélgetnünk, szerintem.

Meg mivel ő úgy gondolta, vége, hát akkor legyen is vége, és ha megkeresne, hogy "legyünk barátok", röhögve csapnám rá az ajtót, mert ne akarjon haverkodni velem, mikor kidobott.


Te is megtehetnéd, hogy leszállsz róla és nem zaklatod feleslegesen, inkább hagyd, hogy végre el tudjon felejteni és új kapcsolatot kezdeni valakivel, aki nem te vagy.


Mellesleg ez a húzzuk mint a rétestésztát nagyon gáz, semmi értelme.

2017. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azt azért enyhe túlzás kijelenteni, hogy "zaklatom", tekintve, hogy 1x hívtam fel 3 hónap alatt.

Azoknak, akik úgy gondolják, "csak" egy ex, kívánom, hogy legyen mellettük egy olyan lelki társ, akivel 4 évig mindent megosztanak egymással, saját világot alakítanak ki amit senki más nem ért meg, időt és energiát nem spórolva segítik egymást és csak egymásra számíthatnak. Egy ilyen kapcsolat nem csak párkapcsolat, hanem szoros baráti kötelék is, ami szakad meg egyik pillanatról a másikra attól még, mert kimondjuk, vége valaminek. Bárcsak ilyen egyszerű lenne.

A normális válaszokat köszönöm, figyelembe veszem,hogy neki így könnyebb, nem fogom keresni.

2017. jún. 15. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!