Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinalhatnék? Mi a megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalhatnék? Mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lassan 1 éve hogy vegetért egy 2 éves kapcsolatom. Nem volt túl könnyű számomra az elválás, ugyanis a volt barátom arra sem vette a fáradtságot hogy személyesen szakítson velem. Szakított velem azért mert ő még kiszeretné élni magát. Ezt már sikerült feldolgoznom többnyire, mert vissza gondolva jobb hogy én is így teszek, élem az életem. De, azonban a zavaró tényező számomra az, hogy rendszeresen álmodok vele, meghozza azt hogy együtt vagyunk jó minden, aztán egyszerre eltűnik, és fogalmam nincs hogy hova. Szerintem a személyes megbeszélés hiánya miatt történik ez velem. De mégis mit csináljak hogy ne legyen benne az almaimban? Próbálom lefoglalni magam... van pár új hobbim, sokat vagyok a barataimmal, kellemes esteket töltök el az ismeroseimmel és mégis. Volt egy fiú ez alatt az 1 év alatt akivel nagyon jól éreztem magam... és mellette abszolút nem gondoltam a régi életemre, és kicsit át sikerült lendítenie az előző kapcsolatomon, de az sajnos az o részéről nem működött ...

Lehet meg idő kell nekem? Vagy csak egy másik ember, aki elfeledteti velem véglegesen ?



#álom #szakítás #nincs lezárás
2017. jún. 14. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem talalkozz vele, en is mar 2 eve, hogy szakitottam az exemmel, de nagyon sokat jar a fejembe. Mi anno telefonon keresztul mentunk szet, o elakart jonni megbeszelni, de en egybol ravagtam, hogy nem. Bar teny nekem nagyon sok fajdalmat okozott. Lehet ha akkor lezarjuk normalisan, fel evente egyszer ha gondolnek ra. De mar kapcsolatba is vagyok, szoval nem lenne fair talalkozgatni vele.
2017. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!