Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Mit csinálhatnék? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Hosszú a story, de előre is köszönöm ha elolvasod.

Nos... Én egy 18 éves lány vagyok. Van egy barátom már több mint 2 éve és ő 19 éves. Nagyon szeretjük egymást, jó is a kapcsolatunk, a veszekedésektől eltekintve. Mivel már ennyi ideje együtt vagyunk így sokszor van olyan érzésem, hogy ellaposodott a kapcsolatunk. Sosem léptem még félre és nem is szándékozok. Mindig megpróbáltam földobni a kapcsolatunkat. Sikerült is sokszor, DE: most jön a "probléma".

Van egy srác az osztályomban, már első óta (szakközép első osztálya óta) az osztálytársam. Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de a tavalyi évnek a végén volt egy buli. Ott tök jól elvoltunk, nem történt semmi csak iszogattunk. Az osztály összegyűlt egy helyre és ott "buliztunk".

A mostani évben viszont valamit észrevettem. Van mikor keresi a társaságomat. Alapjába véve ez a srác tök közömbös velem, csak ritkán tudunk jól elbeszélgetni, kicsit egoista meg olyan "bunkón" viselkedik. Ütöget meg olyan szemtelenül viselkedik velem. Nem fáj meg semmi, csak olyan fura. Van neki is barátnője nyár óta. Állítólag nagyon szereti...

Sokszor mikor írok neki msn-en nem valami bőbeszédű. Válaszai: "aha, igen, persze, oké, nem, nem tudom, jaja"

Nem nyomulok egyáltalán szal azt sem lehet mondani, hogy annyira elriasztanám. Nem ad nagyon feltűnő "jeleket" felém, de én érzem hogy valami nagyon halványan vibrál köztünk. Sokszor mosolyog rm, odaül ahova én, mindig velem akar párba lenni mikor kettesével kell dolgozni órán...

Most ott a bökkenő h ugye én említettem h van barátom és neki is barátnője. Nagyon furán tudom érezni magam mikor a srác közelében vagyok. Késztetést érzek arra h odabújjak, de nem lehet mert van barátom.

A barátomat nem akarom elhagyni, mert szeretem és nem is dobnám el a biztosat egy bizonytalanért. Hogyan felejthetném el a srácot? Legalább legyen számomra közömbös... Örülnék neki, mert így csak szenvedek. Remélem értitek miket irogattam. Szívesen meghallgatom a tapasztalatokat. Mit gondoltok erről? Tanácsokat várok!


2009. nov. 30. 22:16
 1/5 Andrewka ***** válasza:
100%
Azt kell eldöntened h csak egyszerűen több törődésre vágysz, amire rá kell ébresztened a barátod, emrt szereted, vagy pedig már végleg kihunyt a tűz és ha fáj is de tovább kell lépned.
2009. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Két év után ermészetes hogy már nem lángol minden úgy mint régebben és keresed az izgalmat. Egy ilyen srác elég jó alany lehet, de...

Ha ez az új pasi tényleg elég bunkón viselkedik veled akkor az elégnek kéne lennie hogy kiábrándulj belőle!! És egoista - atyaég! :) A másik pedig az hogy barátnője van. Ha megcsalná veled a barátnőjét akkor mással is ezt tenné ergo téged is megcsalna ha összejönnétek.

Ha a barátoddal jó a kapcsolatotok akkor beszélj vele inkább és próbáljatok meg együtt újdonságot vinni a kapcsolatotokba, ha mindketten akarjátok akkor megéri. De ha nem működik, akkor természetesen nem kell erőltetni, lépj tovább. (Bár javaslom hogy ne ezt a furcsa srácot válaszd.)

2009. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm :)
2009. dec. 1. 16:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok "leszakadni" arról a srácról és továbbra is adja nekem a jeleket.. Elhatároztam h nem foglalkozok vele és megvárom mit lép, de nem sokáig bírtam.. :S
2009. dec. 2. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell az elsőhöz hozzámenni.

Várj, lehet, hogy kialakul valami.

2009. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!