Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi értelme már az életemnek...

Semmi értelme már az életemnek, mit csinálhatnék? Van bármi megoldás az öngyilkosságon kívül?

Figyelt kérdés

20 éves koromra oda jutottam, hogy nincsenek emberi kapcsolataim egyáltalán, szó szerint 0 olyan ember van, akit érdekelnék, akikkel el tudnék mászkálni szórakozni, amire nagyon vágyok már. Vagy akár nyáron a strandra, akárhova. Ez köszönhető talán annak, hogy általános iskola alsóban elég antiszociális voltam még, majd később már akartam ugyan barátkozni, de sohase ment. Az emberek szépen sorban, szinte már törvényszerűen lekoptattak és lekoptatnak még mindig. Egyszerűen elképzelhetetlen, hogy engem bárki is kedvelni tudjon, meg hogy érdekeljek bárkit is.

Sok bennem a szorongás, ha sok ember vesz körül, hogy mi lehet a véleményük meg ilyesmi, különösen a fiatalok előtt, akik nagyon szeretik lenyomorékozni a másikat. Elég feszült ember vagyok, nem tudom ezt láthatják-e rajtam kívülről.


Az utóbbi hónapokban elég sokat gondolkodok az öngyilkosságon, amit el is terveztem már hogy hol és hogyan tegyek meg. Egy dolog tart csak vissza, hogy az anyám valószínűleg nem örülne ennek túlságosan. De most azért szenvedjek tovább még minden napot az életemben, hogy az anyámnak jó legyen és ne veszítsen el?

Amikor teljesen reménytelen az egész életem, földönkívüli vagyok az emberek szemében.


2015. aug. 1. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Szia ezt légyszives felejtsd el gyorsan én 29 éves vagyok nincsenek barátaim munkatársaim vannak de az más és van egy férjem néha nekem is hiányzik egy barátnő de azért öngyilkos nem leszek ha nem lesz

Ha esetleg van kedved nekem irhatsz.

2015. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is írhatsz:) bár én kicsit fiatalabb vagyok nálad, de szívesen segítek,beszélgetek veled és az öngyilkosságot felejtsd el:) ha írsz segíthetek.:)
2015. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, mintha csak én írtam volna. Még a kor is stimmel. Most mondhatnám, hogy kitartás, lesz még valami (ami egyébként igaz is lehet!), de a magam példájából inkább azt mondom, hogy tényleg felesleges reménykedni. Nem bátorítalak, hogy öld meg magad, sőt, ne is tedd, de én magam azt fogom csinálni. Látni azt a sok boldog embert.. undorító nem? Szörnyű érzés, mikor te vagy az egyetlen aki szenved. Jobbulást neked, és egyébként nekem is írhatsz, ha szeretnél valakivel beszélni. Megbízható vagyok, mivel nincs kinek elmondanom bármit is.:')
2015. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Teljesen átérzem a gondodat! Én is pont így vagyok az életben.

Ha akarsz beszélgethetünk. De tényleg ha ez valamennyit segít neked! "Kényszeríteni" nem akarom, nekem olyan gondom is van már, hogy beszélgetni se akarok már, mert minek? De azért ezt most leírtam, és azért irkálhatunk...

2015. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sok boldog embert látni? Hol? Mind egyedül vannak csak álságosak nyugi. Senki nem boldog mert barátok vagy igaz barátok abszolút nincsenek ;-) megölöd magad azért mert szarok az emberek? Röhögd ki őket értelmesebb vagy... a zsenik és a szociálisan fejlett emberek mindig is egyedül voltak vannak lesznek...
2015. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 K...László válasza:
Szia. Én 7-8 évesen jutottam el erre a pontra, meg akartam halni. Soha nem tudtam kötélre mászni, pláne csak kézzel függeszkedve, és futóversenyt nyerni, meg karatéra sem jártam, mint a többiek. Nem voltak jó adottságaim ezekhez, és kiközösítettek. Egyszer kirángattak 5-en a mosdóból, lenyúlták az alsógatyámat és 100 lány látta, ahogy meztelen altesttel futok a gatyám után a suli folyosóján, és dobálják egymásnak a többiek. Meg akarták nézni, hogy a dagadtaknak tényleg kisebb-e a farkuk. Ott lett elegem egy életre a közösségből. Véletlenül találtam olyan elfoglaltságot, amihez tehetségem és veleszületett érzékem van. Nekem az elektronika volt az. Amiket 10-12 évesen már kitaláltam és összekötöttem, ahhoz sok felnőtt is hülye volt, pláne a diáktársaim, és ez tetszett. végre valami, amiben a többiek adottság híján nem érnek utol . 35 éves vagyok, és eszemben sincs meghalni! Mondjuk ugyanúgy magányos vagyok. Voltak később barátaim, de sajnos elhanyagoltam őket, mert szeretek egyedül lenni, megszoktam. Meghalni nem érdemes. Szabad vagyok, sok pénzem van, minden happy.
2016. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!