Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is sírtátok már el magatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is sírtátok már el magatokat exetek előtt, mikor egy bizonyos idő után újra találkoztatok vele egy rövid beszélgetés erejéig? Nálatok mi volt az oka, hogy elsírtátok magatokat?

Figyelt kérdés

2017. jún. 18. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, miért kellett volna?
2017. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom Ő szakíthatott veled.

Amúgy én utoljára akkor sírtam amikor szakítottam vele rá 2-3 napra.

Azóta se hiányzik.

21L

2017. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem. minek?!
2017. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem, de egyik ismerősöm exe igen, mert egy attention whore. Csak azért ment ki sírva a helyről, ahol összefutottak, hogy mindenki őt sajnálja és rá figyeljen. Ilyen a személyisége.
2017. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!