Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden exem azután találja meg az igazit, miután velem szakít?

Figyelt kérdés

A legelső exem miután szakítottunk, rá 1 hónapra talált magának valakit, össze is házasodtak 1 éven belül, már gyerekeik is vannak. A második szintén komoly kapcsolatban él 4 éve. A harmadik (legutóbbi) már a kapcsolatunk vége felé megtalálta az új barátnőjét (tehát megcsalt) és látom, hogy vele sokkal normálisabban viselkedik, tervezik a közös jövőt.

Mindegyik azt mondja, hogy nincs velem semmi baj és azért szeretnének magukhoz közel tudni engem, mert fontos vagyok nekik. A kapcsolatokban mindig normálisan viselkedtem, próbáltam mindent megadni nekik és segítettem őket ahol csak tudtam. Az egyikkel már mi is gyereket terveztünk, amit ráadásul nem is én erőltettem, hanem a barátom. Én is nagyon szerettem volna, csak a megfelelő körülményekre vártam (összeköltözés, megfelelő anyagi háttér). Aztán végül is megcsalt és vége lett.

A három közül egyvalakivel maradtam barátságban, mert ő egész korrekten szakított velem. A kapcsolatunk olyan, hogy bármit megtenne értem, ha szükségem van valamire én vagyok neki az első. Viszont ő sem szerelmes belém, nem is volt soha. Ez miért van?

Elsősorban férfiak véleményére lennék kíváncsi. Ennek mi lehet az oka?


2017. jún. 19. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eskü, volt erről egy film.
2017. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 A kabalapasi Dane Cookkal meg Jessica Albával:)
2017. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is így van :D :D :D :D
2017. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ismerem a filmet. Akkor én kabalalány vagyok. :/ Az egyik ex még meg is köszönte, hogy olyan sok mindent tanult tőlem/velem, hogy azt hasznosítani tudja az új kapcsolatában. Mindezt akkor mondta, amikor még szerettem. Hát kösz bmeg... :D
2017. jún. 19. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak így jött ki a lépés szerintem..bar nekem is a legtöbb exem utánam megtalálta az igazit csak annyi a különbség hogy én vagyok a férfi, dehat legyenek boldogak.

Lehet hogy mellettem rájöttek hogy milyen férfit nem akarnak így rögtön megtaláltak akit akarnak:)

2017. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem két exem találta meg utánam az igazit. Az igazik miután felcsinálták őket, ott hagyták a gyerekkel. Az az oka, hogy türelmetlen vagy.

30/f

2017. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem létezik igazi, ez egy eszménykép. Nincs olyan ember, akivel teljesen kiegészítetek egymást és tökéletes összeilletek és minden, mint a karika csapás működni fog magától.

Ilyen nincs! Ez egy illúzió, egy álomkép.

2017. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jossz ossze velem is egy szakitasra?
2017. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem a következő exem keresem :)
2017. jún. 19. 21:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez van / volt.

Azóta 3 exem él párkapcsolatban, lebabázva.


Én olyan kedves fiu vagyok, akihez a lányok akkor mennek, ha elegük van bunkó pasikból.

Csakhogy ez nem így van, a lányok a határozott erőset szeretik, mégsem baj ha kedves. Erre velem jönnek rá. És mennek vissza a zsánerükhöz, immár tapasztaltabban.


pénzt fogok én is szedni mostmár! fa*szom.

2017. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!