Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz kapcsolat, szakítás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolat, szakítás és azután?

Figyelt kérdés

Én magamat jelenleg nem is értem! Én zártam le a pasival, mert egy nagy semmi volt már maga a kapcsolat, és csak egy fél évről beszélünk!

Ráadásul utólag belegondolva, csak időtöltés voltam a számára, olykor szexel spékelve.

Én normális kapcsolatra vágytam, Ő a hozzámállásából kiindulva, nem. Nem is ígért semmit!

Azt éreztem beleszerettem, de ez nem volt kölcsönös.

És még 2 hónap elteltével is azon gondolkozok, mit rontottam el?? Mert ilyen még nem volt, hogy nem "kellettem" a pasinak!

Tiszta hülyének érzem magam, hogy még én, ezen "rágódok"

Egyszerűen az önérzetem!

Valaki észhez térítene?? :)


2015. jún. 3. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
nő vagy! Fejedbe vetted te is, hogy te vagy a világmindenség közepe és veled nem szakíthat senki, max te a pasival. Mivel ez nem így történt az önértékelésed az egód lesüllyedt és most vársz a srácok válaszaira, hogy a fejedben helyrebillenjen az egyensúly, hogy te vagy az álomnő a világmindenség.
2015. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Erről a sok bnőd tehet és a barátaid akik azt súlykolják beléd, hogy szép vagy, tökéletes vagy stb. Nos ezt valaki tényleg komolyan gondolja, valaki nem. Én ha mondjuk lájkolom valaki profilképét az már csak gesztusból teszem legtöbbször. Nem azért mert tetszik, hanem azért, mert kolléganőm és nem szeretném, hogy rosszra forduljon a kapcsolat, mert 12 órán keresztül egymás légterében vagyunk. A csajok pedig szeretnek ilyeneket hallani, emrt ha nem akkor bevágják a durcát és befordulnak majd bunkók lesznek. Szóval még a legkövérebb legcsúnyább csajnak sem árt az egóját magas szinte tartani, mert csak bajok lesznek. Ez nem a ti hibátok. Főleg a média, rajzfilmek stb mosta át a kicsi agyatokat!
2015. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!