Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakítottam a barátommal, akivel előtte 2-szer próbáltam lezárni a kapcsolatunkat, de mindig sikerült meggyőznie, hogy maradjunk együtt, megváltozik stb. Hülye voltam, engedtem mindig, annak ellenére, hogy nem éreztem igazán jól magam a kapcsolatban. Ez sokszor a viselkedésemben is megnyilvánult, nem tudtam elviselni a megkötöttséget és hogy valaki irányítani próbál, ez pedig állandó vitákhoz vezetett, mégse tudtam elhagyni. Kicsit több, mint másfél évig tartott ez, amíg egyszerűen fb-n közölte, hogy szakítani akar. Igaz, én is ezt akartam, ez így volt helyes, de nem akartam úgy befejezni, hogy nem is beszélünk erről személyesen, ő ezt viszont nem akarta, az ellen nem volt kifogása, hogy beszélgessünk, de erről nem akart. Hiába, hogy nem éreztem magam jól vele, hozzám nőtt ennyi idő alatt. És most ott tartok 4 hónap után, hogy egy számomra teher kapcsolaton még mindig nem tudtam túl lenni, mert néhány dologtól még mindig rám jön a sírás. Mit csináljak, hogy végre túl legyek ezen? Úgy gondoltam, hogy a személyes beszélgetés és lezárás segíteni fog, de ezt nem tudtam kipróbálni. Köszönöm a segítségeteket!

20/L



#szakítás #vita #felejtés #facebook szakítás
2017. jún. 25. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

1. El fogod felejteni szépen lassan. Főleg ha nem pörögsz a témán.


2. Írásban szakítani/lezárni egy kapcsolatot jellemtelen emberre utal.


Én anno 100km-t tömegközlekedtem hogy lezárjam az akkori kapcsolatom. (Nem azt mondom, hogy hajbókolós kalapemelős dramaturgiailag kiemelkedő lezárást kell csinálni) De egy "Köszöntem, vége!" is máshogy mutat személyesen. Meg az lenne a normális ha két ember közel kerül egymáshoz, akár hónapokig/évekig együtt vannak akkor tisztességesen felnőtt módjára állnának egymáshoz. Minden helyzetben.


De ez úgy általában érvényes az emberi kapcsolatokra. Minimális tiszteletet/emberséget már azzal megadod hogy szemtől szembe állsz a másikkal.


Azt mondom jobban jártál, az jön le hogy nem tekint partnernek, (vagy csak jellemtelen alapból), nem tisztel egy kicsit sem.


Lehet sokszor írtam le a tisztelet szót de így a legegyszerűbb a lényegét megfogni.


Nagy kerítésmögül könnyű ugatni, az ilyen beszari alak. Jobb neked nélküle.

2017. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Én is így sejtettem, de valahogy még mindig úgy érzem, hogy nekem kellett volna valamit másképp csinálnom. De akármit rontottam el, nem hiszem, hogy ezt érdemeltem.
2017. jún. 25. 13:52
 3/6 anonim válasza:

Nincs esély arra, hogy újra megpróbáljátok?


üljetek le, beszéljétek meg személyesen ki mit hibázott, javítsátok ki.

2017. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezen már sokat gondolkodtam, de nem szeretnék tőle semmit, ebben vagyok a legbiztosabb. Inkább amibe kapaszkodom az a biztonsagot nyújtó érzés, hogy tartozom valahova. Meg persze nyilván vannak szép emlékek is, de mindegyikhez társul egy rossz élmény is. Sokáig vágytam arra, hogy közelemben legyen, de csak a megszokás miatt szerintem, mert mindig tudtam, hogy újra összejönni nem szeretnék vele.
2017. jún. 25. 16:20
 5/6 anonim válasza:
Nálunk is hasonló volt a szitu, csak ott én álltam a másik oldalon. Kaptam még egy lehetőséget, és azóta is együtt vagyunk. Meg kellett becsülnöm a barátnőmet, és nem csak addig, amíg "megszereztem". Sokan ezt felejtik el, ahogy anno én is. :(
2017. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as, már 3. akalommal ülnek a lanyos szarban, nem kell egy negyedik is.

Jobb lenne, kérdező, ha lezárnátok és kész keresnétek magatok mellé való párt.

2017. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!