Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el végre?

Figyelt kérdés

Volt párommal egy éve nem vagyunk együtt, de ebben az egy évben is szinte végig kerestük egymást. Ő szakított velem, sokat veszekedtünk és elege lett, de nagy szerelem volt. Aztán azért hagyott el, mert azt mondta, semmit nem érez már irántam.

Aztán telt, múlt az idő, havonta egyszer minimum megkeresett. Mindig ő. Aztán akkor hetekig találkoztunk, telefonáltunk, beszéltünk. Olyan volt, mintha együtt lettünk volna. Aztán összevesztünk, jött egy-két hét mikor nem beszéltünk ... és aztán kezdődött minden elölről. Minden megosztottunk egymással. Két hete viszont megmondtam neki, hogy részemről ez így nem megy már mert lelkileg teljesen a padlón vagyok. Megígértük egymásnak, hogy itt a vége, nem keressük egymást.

Nem telt el talán egy hét sem... első este volt, mikor úgy feküdtem le, hogy elengedtem őt, megbocsátom magamnak a múltban történteket. Csak szeretetet éreztem iránta, nem elvárásokat, akaratot. Másnap reggel megcsörrent a telefonom. Ő volt az. Azt mondta, nem tudja miért hív, de hiányoztam neki.

Családi eseményen voltak és elképzelte, milyen jó lenne, ha én is ott lettem volna vele. 3 órát beszéltünk telefonon akkor.

Ma kerestem, és elmondtam neki, hogy szeretném, ha helyre hoznánk a dolgainkat. De ő elutasított egyből, azt mondta, végre fogadjam el, nem tudja viszonozni az érzéseimet, úgy meg nem akar velem szórakozni. Hát köszönöm szépen.. :')

Lelkileg nem bírom már. Hogy felejtsem el? Miért csinálja ezt velem?


2017. jún. 27. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak elötörtek belöle a régi érzések de nem tartott sokáig nála !Gondolom jó passzbanblehetett és eszébe jutottàl és megkeresett csak hogy ez az érzés elmult nàla igy inkabb őszinte volt veled!Fogadd el és felejsd el hogy nincs többé!
2017. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az év alatt nagyon sokszor már ötvenedszerre törnek belőle elő az érzések körülbelül...
2017. jún. 27. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más út hogy megszakitod vele a kapcsolatot és ha keres nem reagàlsz rà!Sajnos ez ilyen ami nem működik azt nem kell eröltetni!
2017. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shaddark ***** válasza:

Szerintem veled kompenzálja ha másnál nem jön össze.

Ez egy ilyen se veled se nélküled kapcsolat ha jól értettem, - ezt lehet rendezni ha mindkét fél akarja erősen.


De a ti esetetekben nem látok erre rációt. Nekem kívülállóként úgy tűnik hogy a pasi kihasználja a meglévő érzelmeid és téged is. Ha összejön neki akkor hanyagol, ha nem akkor használ.


Messziről könnyű mondani, de nekem az ilyenektől konkrétan hányingerem van, nemhogy akarjak egy ilyet...

2017. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shaddark ***** válasza:
Mármint ilyen nőt mint a volt pasid :)
2017. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ismeri magát. Még szerelmes beléd. Ha ennyire vaksi, te mond majd, ennek végleg vége, mert e gyermekded játék sok fájdalommal jár. Ismerje meg magát, ne higgye, nem érez semmit sem, mikor felhív, mert "hiányoztál" neki s mert "nem tudja miért", s utána próbálkozhattok.


Ennek így nincs sok értelme, mert be se ismeri, akarja, nem hogy tegyen kapcsolat fejlesztéséért.

2017. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Hogy felejtsem el?"


Értsd meg s tudatosítsd előzőket. Ne elfelejtsd, tanulj belőle s ne akard vele így folytatni.


Ha segítség kell, írj nyugodtan.

2017. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem őt nem is a szerelem motiválja,bár elkèpzelhető,hogy szeret a maga módján.Viszont erősebb benne az önzés és a gyávaság.Fél egyedül maradni,így inkább beléd kapaszkodik.Mivel ennek így semmi értelme,nem juttok dűlőre,így nincs más hátra,mint kizárni az életedből.Ténylegesen,komolyan kizárni.Ha ír,ha hív,nem reagálni rá.Tudom persze,hogy pokoli nehéz ezt meglépni,de ennél jobbat nem tudsz cselekedni jelen helyzetben.
2017. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 8. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!