Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem végre el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem végre el?

Figyelt kérdés
3 éve megszakítottuk egymással a kapcsolatot és én még azóta is őt szeretem :( folyton vele álmodok pedig mindent megtettem ismerkedtem más férfiakkal voltam is mással úgy hátha megkönnyíti de nem :(
2016. máj. 24. 22:19
 1/4 anonim válasza:
Sehogy. Minél jobban elakarod felejteni, annál jobban fogsz rá emlékezni. Ez már csak így van.
2016. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó de azért 3 év nem kis idő, nemis láttam nemis beszéltünk semmi, mi a francért kell még szeretnem? :(
2016. máj. 24. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is 3 éve szakítottam barátnőmmel, ismerkedtem is azóta, de ettől függetlenül nekem is eszembe szokott jutni, főleg mikor beugrik egy régi szép emlék, utána pedig elkezd zakatolni az agyam, hogy mi lett volna, ha ma még tartana a dolog. Hozzáteszem én sem beszéltem vele a 3 év alatt, 2x futottunk csak össze az utcán, akkor is max köszönés.

De ha nem bírod ki, akkor keresd fel, de csak barátilag, az ő reakciójából kiderül, hogy ő hogy áll hozzád. Ki tudja mit hoz a jövő. Ismerek olyan párt, akik sokáig együtt voltak, utána szakítottak, majd pár év múlva ismét egymásra találtak, és azóta is boldogok. Ti miért ne lehetnétek?


30F

2016. máj. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút igaza van az utolsó hozzászólónak. Annyit meg hozza tennék, hogy ha egy érzés 3 év utan sem múlik el, akkor semmi értelme erőltetni, hogy elfelejtsd. 3 év nagyon hosszú idő. Ha csak úgy el tudnád felejteni, 3 év alatt mar sikerült volna. Neked arra van szükséged, hogy beszélj vele. Ahogy az előttem szoló mondta, lehet, hogy újrakezditek es együtt is maradtok. Aztán az is lehet, hogy ez a találkozás fog ráébreszteni, hogy ő nem kell neked es igy tudod majd elfelejteni. 3 év utan az, hogy ujra beszélj vele, mindenképpen kell ahhoz, hogy megoldd.
2016. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!