Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki elmondaná, hogy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmondaná, hogy hogy felejtsem el végre?

Figyelt kérdés

Azt mondják az idő segít, ha nem látom az is segít, hát nekem egyik sem. Már kezdek beleőrülni, hogy mindenről ő jut eszembe, hogy mindenhol vele kapcsolatos emléket látok, hogy mindenhol őt keresem. Annyi mindennel próbálkoztam már: ismerkedtem, agyondolgoztam magam, sportoltam, még zenéből is olyat hallgatok, amiről még véletlenül sem juthat eszembe, mégis képtelen vagyok nem rá gondolni, nem szeretni őt. Egy olyan emberről van szó, aki foglalt. Megbeszéltük, hogy mindaketten érzünk egymás iránt valamit, de régóta együtt van a párjával, szereti és ennyi. Ezt én természetesen elfogadtam, különben is ismerem a párját, nagyon kedves és szép nő, soha eszemben sem volt szétválasztani őket. Egyszerűen csak nem akarom szeretni ezt a férfit, azt akarom, hogy közömbös legyen, hogy ne érezzek iránta semmit. Mit csináljak?

23l



2016. aug. 26. 11:39
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
Szeress egy másikat.
2016. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedted még el.

De ne aggódj, ne siettesd, talán annál rosszabb.

Csináld tovább amiket eddig. Ismerkedj, sportolj, dolgozz, lazulj a haverokkal. :) Menni fog ez!

2016. aug. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!