Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet úgy túllépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy túllépni egy több, mint fél éves kapcsolaton, ha a másik fél minden indoklás nélkül, egyik napról a másikra eltűnt? 26/L

Figyelt kérdés
Semmi előjele nem volt, egyik nap még írogatott, hogy szeret, még terveztünk, hogy milyen programokat fogunk csinálni a nyáron stb.. Aztán az egyszer csak már nem válaszol semmire, akármit írsz, a telefont sem veszi fel..Nagyon fáj, nem tudom hogy tudom így lezárni magamban ezt az egészet, főleg, hogy semmi de tényleg semmi probléma nem volt a kapcsolatunkban. Lehet, hogy fog még keresni, vagy ilyen esetben jobb, ha már nem reménykedek?
2017. júl. 5. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos másik nővel van, majd ha arra rá unt vagy őrá a nő akkor majd hazudik valamit és visszakönyörgi magát :D Csak lépj tovább :)
2017. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Hmm. Ilyesmit általában nők szoktak csinálni, nem férfiak. De talán így könnyebb, hiszen nőként könnyen tovább léphetsz.

Ne reménykedj, ha ilyet csinál hagyd a francba, akkor is ha még is visszajön kuncsorogni.

Vagy úgy írtad hogy a lány lépett le? Akkor szívás, de ha visszakuncsorog akkor is hajtsd el, akármennyire nehéz egy férfinak párt találni, mert ez nem pár.

2017. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez történt velem, csak a srác eljátszotta, hogy beteg, eltűnt fél évre, majd írt, hogy megint itt van. Fél évig minden nap sírtam utána. Nemrég kiderült, hogy nem csak velem játszotta ezt el. Az ilyen emberek nem érdemlik meg, hogy energiát fordíts akar csak arra is, hogy rájuk gondolj. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, de sajnos nem sok mindent tudsz tenni. De sajat tapasztalatból mondom, az idő halványítja a dolgokat, még ha nem is tünteti el teljesen.
2017. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta nem keres ? Lehet dolga van, vagy valamelyik elfekvőben tolják bele a sóoldatot.

30/f

2017. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nade ezelőtt találkoztatok rendesen? Együtt voltatok sok időt töltöttetek együtt, a szex is jó volt...??


Miből állt ez a fél év?

2017. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen volt. Fél éve jártunk, odavolt, hogy szeret, rózsa meg minden, én vagyok a nagy igazi, aztán vártam a névnapomon, hogy randizunk, és nem keresett. Utána se. Kész, eltűnt. Egy év múlva felhívott egy másik számról, és az üzenetrögzítőre mondta, hogy zártosztályra vitték, azért tűnt el, de már kiengedték, legyek szíves hívjam vissza és szeretné, ha a felesége lennék.
2017. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úristen milyen sztorik,milyen emberek vannak már tényleg..:(

az enyém is felszívódott most pedig nemrég még azt mondta minden porcikám imádja. Csak a lelkem nem pont..:(

Ritka undorító dolog így telibe...a másikat! Keresd csak, én is utánamentem..ez így nem korrekt!

Érdekes én is arra gondoltam van valakije és másokkal is ezt csinálja kiderült igazam volt pont akkor írt rá a másik amikor ott voltam..mintha én írtam volna..sajnos láttam..

Sajnálom, nem hiszem hogy túl sokat kéne várnod ez után..kérd meg hogy növesszen gerincet:(!

2017. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fura. Ez a szó nélkül eltűnés inkább női szokás.

Gerinctelen egy pasi lehet, hogy így koptat le, ha igaz a sztori.

Ha esetleg dolga van, nem ér rá, akkor is az a minimum, hogy visszadob egy "Láttam, amint tudok írok!" szöveget. De csak ha tényleg van alapja, és akar még valamit!

Kétségek közt tartani a másikat a legaljasabb dolog. Közben meg lehet mással hetyeg.

Nőktől nem lep meg ez a viselkedés, de pasitól nem ezt várja az ember.

Nekem az a taktika, ami működik az ilyen szituációk ellen, az az, hogy még két randi után is megpróbálom blokkolni az érzéseimet. Amíg meg nem volt még találka, teljesen közömbös marad számomra a személye, hisz még csak pár levelt kaptam egy arctalan idegentől.

Tudod a szabályt! Aki előbb lesz szerelmes, az veszített. Onnantól manipulálható, és ezt a jobb játékosok tudják is.


29/F

2017. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hmm.. ismeros csak itt forditva a csaj tett igy
2017. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!