Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha másik személy miatt hagyját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másik személy miatt hagyjátok ott a párotokat, elmondjátok ezt neki?

Figyelt kérdés
Vagy inkább kamuztok, mert nem szeretnétek még jobban összetörni? Melyik a jobb, őszintének lenni, vagy hazudni?
2017. máj. 27. 17:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Engem hagytak már el más miatt, viszont nem mondta el az exem. Csak azt, hogy már nem szeret, és nem tud így velem lenni. Még kérdeztem is, hogy van-e más, persze tagadta, utólag viszont kiderült, és nekem ez sokkal rosszabbul esett.
2017. máj. 27. 18:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Ehhez gerinc kell, az meg sajna nem sok embernek van ilyenkor...de mint minden, előbb- utóbb úgyis kiderül.
2017. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig, ha elmondanák a felek, mennyivel könnyebb volna elengedni a másikat....

30/f

2017. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem mondta el anno csak annyit hogy nem szeret már. Miközben kiderült hogy egy másik lányhoz járt. Fájdalmas volt.
2017. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én exem sem mondta el, mikor szakított, majd egy hónappal később vallotta be, hogy már hónapok óta van valakije. Na emiatt sem akarok még egy távkapcsolatot. Jobb lett volna, ha már az elején őszinte, megkímélt volna egy hónapnyi sírástól.
2017. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én exem letagadta,hogy mas miatt hagyott el. Olyan erveket mondott a szakitasra,hogy szemem szam felakadt,ra 1hetre egyutt volt az uj csavojaval.Nekem jobban esett volna ha elem all es a szemembe mondja.De sajnos ahhoz gerinc kell,exemhez hasonlo noknek az meg nincs.
2017. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem csalnám meg a párom soha, de azért az elég brutális érzés lehet, ha a szemedbe mondja a párod, hogy egyrészt már nem szeret téged úgy, ahogy kellene, de ráadásul még akkor ráfejel azzal, hogy és amúgy van más, akibe viszont beleszeretett.


Ez tényleg olyan, mintha te nem lennél elég jó,és jött egy jobb érzés, még akkor is, ha ez nem így van..

Mert nyilván az igazi ok az, hogy már nem szeretitek őt. Az, hogy jött a képbe egy másik, az már ennek a mellékterméke... Szerintem.


Szóval nekem mondjuk rosszabbul esne személy szerint, ha a párom még azt is az arcomba vágná, hogy amúgy már van más lány is a képben, és érte hagy el, mintha csak elmondaná, hogy már nem érzi velem jól magát és az ő részéről ennek annyi. A lényeg amúgy is ez.

De ez én vagyok..

2017. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem elmondta az exem és eszméletlenűl roszul esett, inkább ne mondta volna ell.

Nem kell mindig őszintének lenni.

Nekem pl. Azt is elmondta hogy nem jőtt össze az ujjal , de nekem ettől se jobb se rosszabb nem lett.

27/f

2017. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!