Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy csúnyán összekülönböztünk a barátommal, felhívtam a barátnőmet, átjött. Azt mondta, hívjam fel a barátomat, csináljak úgy, mintha már feladtam volna a kapcsolatot, és majd ez hat a lelkiismeretére. Mert amúgy a pároknál ez így is szokott lenni. Csakhogy felhívtam a barátomat, mondtam jó már ez ami van köztünk, talán jobb lenne elengedni, ilyesmi. Erre a barátom (exbarátom?) azt mondta igazam van, szerinte is jobb lenne, ha szakítanánk, mert már nem jó a kapcsolat. Meg se bírtam szólalni, így végül le is tette. Olyan mérges lettem a barátnőmre, miatta szakítottam a barátommal. Azóta nem beszéltünk. Most hívjam fel, hogy mégsem, és mi az hogy már nem jó? Ez akkora csalódás. Mi a fenét műveljek most? Nem hagyhat el!! Szeretem!
2017. júl. 10. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt mostmár cseszheted kisanyám. Majd a köbetkező barátodnál nem játszmázni fogsz, hanem őszintén megbeszélitek a problémákat.

22/L

2017. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lemaradt egy nem a 4. mondatban.

Nem cseszhetem. Egy kapcsolat nem lehet ilyen kis dolgokon elbukni. Kivéve ha fos a kapcsolat. :D

2017. júl. 10. 12:38
 3/11 anonim ***** válasza:

haha :D:D:D:D:D

hülye játszmák :D

ez nem tini kategória? :D

ezen nagyon nevetek, még jó hogy épp senki nincs itt :D


megpróbálhatod felhívni a(z ex) barátodat hátha menthető még a dolog, de jobb neki nélküled, kereshet végre valami normális csajt :)

sok sikert neki és neked is :)

2017. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szívás. de komolyan ezzel a trógerrel akarsz lenni? látszólag már nem kellesz neki,ennyi voltál. és most még a barátnődre haragszol? örülj,hogy kiderült,lehet ő is épp azon törte már a fejét,hogy hogyan szakítson.


"Nem hagyhat el!!"

Miért, megkötözted a pincében? de igen,elhagyhat. meg te is őt. jobb lesz mindenkinek,ebből valószínűleg úgysem lett volna holtodiglan. a szeretet meg majd elmúlik.

2017. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: de, ezt cseszheted. Játszmázni akartál, koppantál. Tulajdonképpen te szakítottál, min csodálkozol? A baratod csinálta jól, aki nem volt a manipulációban partner.
2017. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen gyorsan bele ment akkor ne is próbálkozz úgyse lesz belőle semmi :Ddd

Ha erdekelned ot akkor kerdezte colna jaj miert próbáljuk meg bekuljunk ki stb

hány éves vagy te? 15?

2017. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ha szeretne jönne utànad !:)Tapasztalat!Igy legalàbb kiderült hogy mégsem szeret !Ne legyél a bnődre mérges csak segiteni akart !Egy pasi szerelmes az nem igy viselkedik !
2017. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi szerelmes az nem igy viselkedik!*Én arra gyanakodnék ilyenkor màr hogy felkeltette valaki màs az érdeklődését !Nem kellessz màr neki !
2017. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne a barátnődre legyél mérges. Baromságot tanácsolt, de simán mondhattad volna, hogy Te ilyen hülyeséget nem csinálsz. A Te felelősséged a szakítás.

2. Férfi kell neked vagy pincsikutya? Egyáltalán nem biztos, hogy neked van igazad a vitátokban. Akkor is hunyászkodjon meg, ha nincs igazad? Ha arra sem méltatod, hogy átgondold az ő szemszögéből a vitát, akkor nem szereted.

3. Hogy mit csinálj? Legyél vele ŐSZINTE. Már ha még szóbaáll veled.

2017. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez pont olyan dolog, mint amikor valaki időt kér a másiktól és megvárja, hogy megunja és majd ő mondja ki hogy vége a kapcsolatnak, és így nem lesz veszekedés.

Velünk is hasonló történt, egy kis apróság miatt összekaptunk és a párom azt mondta, hogy ennek így nincs tovább értelme, magamra zártam az ajtót és elmentem inni, majd reggel hazamentem, de már elment munkába. Összeszedtem a cuccaimat és a kulcsot odaadtam a unokatesójának, aki a szomszédban lakott. Aztán felhívott, hogy Ő nem úgy gondolta csak kicsúszott a száján....és beszéljük meg. 1 hét múlva találkoztunk személyesen, elrendeztük az anyagiakat és elbúcsúztunk egymástól.

A helyedben egy picit várnék(max 1-2 nap), majd kezdeményeznék egy személyes találkozót ahol megpróbálnám a lehető legőszintébben elmondani az érzéseimet, hogy mennyire hiányzik, aztán bizakodni, hogy a párod is így érez. Ha elbúcsúzik, akkor sajnos így jártál.

2017. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!