Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

A férjemmel külön élünk 3 hete. Gyerekeink is vannak. A különélés felnyitotta a szememet,hogy mi egymásnak vagyunk teremtve és mi ketten vagyunk egyek. Mielőtt külön mentünk,őszinte voltam vele. Talán túlságosan is. De akkor ezt láttam jónak. Elmondtam neki,hogy,ha a szívemre hallgatok akkor nem nem szeretnék vele maradni,ha az eszemre akkor igen. Tudom nagyon csúnya volt ez részemről. De,ha nem vagyok őszinte akkor meg az lenne a baj.

A lényeg,hogy számomra is nagyon nehéz volt ez az időszak. Átértékelődtek dolgok. Hiányzik és szeretném helyrehozni. Ma beszéltem vele. Ugyanazt kaptam meg tőle én is,amit én mondtam neki. De a gyerekek miatt hajlandó újra kezdeni. Megbeszéltük,hogy az alapoktól kezdve megpróbáljuk. Megértem,hogy nagyon haragszik rám. Nem tudom hol kezdjem el,hogyan bizonyítsak neki? Hogyan nyerhetném vissza a bizalmát? Mi a teendő?



2017. márc. 19. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyerekeket bízzátok rá valakire és mennyetek el valahová ahol 3 napig legalább csak kettesben vagytok.
2017. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,az lenne a legjobb. Sajnos ez kivitelezhetetlen. Mind anyagi,mind gyerek pesztra terén.😟
2017. márc. 19. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak légy kedves vele és légy mindig csinos.
2017. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A baráti körömben volt hasonló eset, nekik sikerült helyrehozni. De tényleg az alapoktól kell építkezni és az alapoknál még nem voltak gyerekek... újra el kellene kezdeni randizni, meghódítani egymást. Másképp nem fog menni, csak ha megoldjátok, hogy időnként le tudjátok "passzolni" a gyerekeket, amúgy is hosszú távon elengedhetetlen, ha ápolni szeretnétek a kapcsolatot. Mert általában pont attól mennek tönkre a házasságok, hogy már csak anya és apa van, és elfelejtünk nő és férfi lenni. Ehhez pedig elengedhetetlen a kettesben töltött idő!
2017. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem neked kell bármit bizonyítanod, ketten rontottátok el azt a kapcsolatot, ketten tudjátok újjáépíteni.

Folytatni nem lehet, mi sok alapos és indulatmentes alkalommal kezdtük tisztázni, hogy mikor kinek mi volt a hibája, vagy mi hibát látott a másikban. Eltartott hónapokig. A gyerekek is elég fontos szempont volt, és magába a család eszméjébe is lehet szerelmes az ember.

Annyit kell nagyon eldönteni, hogy meg AKARJÁTOK oldani ezt is, mint korábban annyi sok mindent.

Hajrá!

2017. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!