Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lehet olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Charlessheepford kérdése:

Szerintetek lehet olyan, hogy ha a párom kiszeretett belőlem, akkor vissza is szerelmesedik (tudom hülye megfogalmazás), csak mert semmi jelét nem mutatta ennek?

Figyelt kérdés

Ő azt mondja hogy szeret, de már nem szerelmes belém úgy mint az elején és most vagyunk először hosszabb ideje távol egymástól szóval lehet az is hogy csak besokkalt?

Szeptemberben kezdtük, márciusig minden rendben volt, akkor csináltam egy hülyeséget, utána állítása szerint folyamatosan kiszeretett belőlem, illetve előkerültek olyan dolgok is amikre nem is gondoltam.



2017. júl. 14. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van még kis szikra akkor abból még lehet tűz. Tapasztalat :)
2017. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nálad/nálatok ez hogy volt? Amikor személyesen találkoztatok? Vagy hogyan sikerült ezt? Közben beszéltettek vagy valami?
2017. júl. 15. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy együtt laktunk még szakítás után. Aztán találtam albérletet és elköltöztem. Utána nem is kerestem. Elkezdtem boldog lenni nélküle. Egyszer csak keresett, hogy hiányzok, és másképp látja a helyzetet stb.. stb.. Találkoztunk és most is boldogan élünk :) Milyen hülyeséget csináltál? Én azt mondom nincs lehetetlen és biztos nem olyan hatalmas nagy dologról van szó, amit ne lehetne megbocsátani.
2017. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez egy kicsit bonyolult, viccből szakítottam vele még márciusban, de ennek igazából volt oka, csak nem mertem neki elmondani mégpedig hogy úgy éreztem kiszerettem belőle, csak utána jöttem rá miután leírtam neki, hogy közel sem, ezután úgy érezte elárultam a szerelmét és állítása szerint fokozatosan kiszeretett belőlem.


Annyi hogy volt még sok veszekedés áprilisban és májusban és májusban csináltam egy ordas nagy galádságot, szidtam a családját, tudom nem mentség de egyszerűen elkattantam mint egy eszelős. Azt tudni kell rólam hogy amilyen változatosan és szépen tudok valakinek bókolni, tenni a szépet olyan gusztustalanul tudok szidni valakit vagy ugyan azt a személyt, de azt megbeszéltük és kibékültünk.


Az a legfőbb bajom, hogy ő igazából bevallota hogy szerinte régóta nem érez úgy, mint az elején, gondoltam arra is hogy azért mert rohadt sokat vagyunk együtt, de tényleg sokat, napi 10-12 órát képzelj el.Mondjuk ezt mondta is hogy sok vagyok neki. No meg gyerekesnek tart...

2017. júl. 16. 00:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt szabadna kérdeznem hogy nálatok milyen volt a kapcsolat? Ki szakított kivel és miért?
2017. júl. 16. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a baj, hogy sokszor kiakadtam olyanokon, amiken nem kellett volna, ő meg kevesebbet foglalkozott velem, ami szintén nem tetszett, amin szintén kiakadtam. Egy idő után szakított is velem. De amúgy annyira nem volt rossz. Mikor újra összejöttünk megbeszéltük, mi az ami nem volt jó és most minden tökéletes. :)
2017. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az a baj nekem konkrétan leírta hogy már nem szerelmes belém úgy, legalábbis mint az elején. Bár azt is írta hogy szeret, de nem szerelmes belém, szóval eléggé nem értem ez hogy férhet össze.
2017. júl. 17. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!