Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a barátnőtök szakítana veletek, majd visszajönne?

Figyelt kérdés

A sztorit nagyon röviden írom, mivel már több kérdésben is belementem mélyebben, itt az oldalon. Barátnőm (29N) két hete szakított velem mert besokallt és egyedül akart lenni (kicsit). Hazaköltözött majd az egyik haverjához. Közben rendszeresen írogatott, hogy szeret de most nem megy neki. Egy héttel a szakítás után sírva mondta el, hogy lehet rosszul döntöttünk. Ezután pár nap múlva pedig megbeszéltünk egy találkozót bár még ekkor sem tudta, hogy pontosan mit akar (visszajönni v nem).


Találkozón nem volt összeborulás. Nem volt semmi olyan, hogy megbánta volna. Elmondta, hogy még most sem tudja mi lenne a jó de fél, ha kisétál és hagy elmenni akkor soha többet nem lát. Az agya azt mondja, hogy most egyedül kell lennie, a szíve pedig azt, hogy nem. Elmondta még, hogy soha senki nem tett ennyit érte, soha senki nem értette meg és fogadta el annyira mint én. Elmondta azt is, hogy mindenki leszarta a szakítását, még a családja is, ami neki nagyon rosszul esett. Persze azt is elmondta, hogy mi volt velem a baj (sok duzzogás, hisztizés). Én megígértem neki, hogy ez változni fog (nem hazudok, én nem számoltam vele, hogy mi újra együtt lehetünk és itt sem azért mondtam, mert ezt akarta hallani. Hülyén viselkedtem vele, de többet nem kívánom elkövetni ezt a hibát). Ő azt mondta ezek után, hogy nem tudja...


Mivel a beszélgetés nem tartott sehova ezért én jeleztem neki, hogy befejeztem és elmegyek szóval ha valamit szeretne még hozzáfűzni v mondani, akkor most tegye...


Azt mondta végül, hogy 'döntött' és próbáljuk meg. Két hónap. Röhögtem egyet rajta és mondtam neki, hogy ez nem alkudozás ideje most. Annyira nem fontos ez a dolog nekem. Elbőgte magát meg 'jó akkor hagyjuk az egészet' mondatot mondott. Ekkor meguntam és mondtam, hogy 'oké, akkor kéz a kézben, irány előre'. Elmondta, hogy azért akart velem találkozni, hogy én döntsek ( --- ezt nem értem, miért? --- )


Megbeszéltük, hogy kinek min kell változtatnia és kooperatív volt velem. Végén megöleltük egymást és egy szájra puszi (ami röhejes 33 éves férfi létemre, de hát ez van).



És akkor egy kis háttérsztori. Ránézésre is depressziós most. Gyomrával is baj van. Családi gondok is vannak. Igazából úgy tűnt már a szakításnál is nekem, hogy szimplán besokallt és nem velem van az igazi baj. Inkább ürügy voltam. Ezt amúgy ő is félig-meddig megerősítette. Szerintem ki van borulva de annyira, hogy menekülni akart mindenhonnét (amúgy elmondta, hogy azt hitte jobb lesz a szakítás után mert nem leszek már, de valójában még rosszabb lett)


Igazából most rideg a viszonyunk és nem tudom mit kéne csinálni vele. Nem akarom leterhelni de mégis csak én vagyok az a fél akivel szakítottak. Segíteni akarok neki, de nem minden áron. Most elég távolinak tűnik a normális kapcsolat és két hét szenvedés után valamit én is kapni akarnék.


2017. júl. 15. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Segítsd őt. Nagyon beteg. Szeresd s adj neki támaszt. Nyugtasd meg.
2017. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hogyan? Hogyan lehet egy ilyen problémával küzdő emberen segíteni? Hogyan nyomjam el a dühömet és a csalódottságomat amit a szakítás miatt érzek? Sokszor rideg v távolságtartó velem, nem klasszikus lány ilyen szempontból és nem tudom, hogy egy ilyen tüskés állapotban mint amiben én (és ő is) vagyok, hogyan lehet tenni bármit is.
2017. júl. 15. 22:15
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy ez egy piszok nagy játszma. Nincs annak a lánynak semmi baja, csak nem kapott elég figyelmet. Most azt akarja, hogy minimum mondd azt, hogy ő életed szerelme és nem tudsz nélküle élni, mert minden perc egy pokol nélküle. Még jobb, ha kérleled, hogy bocsásson meg, amiért veszekedtél vele. Ha eközben még sírsz is, az aztán joly joker. Tőled várja, hogy önbizalmat adj neki. Tőled várja, hogy fontosnak érezhesse magát. A csaj egy lelki vámpír.
2017. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Szerelemben szájrapuszi? Ridegség? Te tudod.
2017. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Próbálkozhattok párterápiával. Kérdés, mennyit értek egymásnak.
2017. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mert az nem játszma, hogy a srác adja a lazát, hogy áá nem is olyan fontos neki ez az egèsz, holott dehogynem...
2017. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyenként nem reagálnék rá ha nem gond. De kérdezem én, mit kezdjek egy olyan nővel, aki most leginkább egyedül lenne, de engem nem akar elveszteni ezért mellettem is akarna lenni. Igazából azt a kérdést tettem fel magamnak, hogy ha én nem segítek akkor ki segítsen neki? Nem felelek az életéért, kidobott aztán visszatáncolt de magára hagyni, közel négy év után, kéne? Nem megjavítani kell a dolgokat? Ha bajban van, nem segíteni kell neki még ha most én vesztek/sérülök ? Igazából nem is tudom mi a pontos kérdésem mert teljesen össze vagyok zavarodva.
2017. júl. 15. 22:30
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem játszottam, csak védtem magam. Szakított ezért én már a második nap elkönyveltem annak, hogy vége. Nem én írtam neki, nem én kerestem őt mert elfogadtam, hogy szakítottunk. Ezért mondtam neki amikor, még nem mondta ki, hogy próbáljuk meg újra, hogy nem fontos ez nekem.
2017. júl. 15. 22:32
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kezeltesse a depresszióját, ha ebből akar valamit te pedig ebben támogasd, ha már így döntöttél. Még egy visszatáncolást viszont ne engedj neki és ezt tudatosítsd benne is.

30/f

2017. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

1. kezeltesse a depresszióját

2. vszeg nem beteg, csak játszmázik

3. kapcsolatfüggő, ha nem állz a sarkadra, soha! nem szabadulsz meg tőle


Én nem fogadnám vssza, minek? Hogy 33 évesen egy határozatlan lány mellett éljek, attól félve, mikor dönt úgy, hogy "menekülni akar"? Dehogyis!

2017. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!