Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek? Férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Férjemmel egy ideje külön vagyunk. Talált magának jobbat. Mostanában szokott hívni előszőr nem akartam belemenni, de aztán úgy gondoltam, játszunk, nekem nincs mit vesztenem, neki van.

Figyelt kérdés
Nekem azóta már volt kapcsolatom és furcsálja a változásomat. Szerintetek mit akar ezzel elérni
2017. júl. 17. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lyuk vagy a számára. Ennyi.
2017. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura játékaitok vannak. Remélem, gyerek nincs.
2017. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Mi miatt mentetek külön ?
2017. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te is találtál magadnak jobbat. Talán úgy gondolja, hogy összejöhettek egy-egy menetre.
2017. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg csak egy barátság extrákkal kapcsolatra számít, amennyiben működött köztetek a szex.
2017. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Viccesek vagytok, ha jól megy ez a játék, hajrá. Legalább hasonlóak vagytok. :D
2017. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő se tudja. Meglepődnél, mennyi ilyen töketlen tutyumutyi marha szaladgál a világban.

Az ilyen történetek vége mindig az, hogy a régebbi kapcsolat koppan, a helyedben nagyon komoly fenntartásokkal kezelném a közeledését.

2017. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást.
2017. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak tudni akarja, hogy még mindig kell neked. Elég, ha füttyent és ugrasz. Neki pedig tetszik ez a felállás, hogy két nőt dughat. Részletkérdés, hogy most kit csal kivel.
2017. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. Az uj csaj mellett rajott, hogy mindenki ugyanolyan budoset sz..ik. kiderult, hogy megiscsak nalad volt jobb es orientalodik vissza.


2. Az uj csaj kidobta, vagy csak unalomba fulladt a dolog, es nem talal ujabb csajt. Te legalabb biztos pont vagy.

2017. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!