Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon furcsán viselkedik a...

Nagyon furcsán viselkedik a tesóm mostanában?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és van egy lány ikertesóm.Nemrég nagy változáson ment át ilyen "japán stílusba" vagy mi.Nézi éjjel-nappal az animéket,ilyen deps japán zenéket hallgat,levágatta rövidre a haját meg ilyenek.Szinte napi szinten vannak hangulatingadozásai.Egyik nap le se lehet lőni pl szombat reggel 7-kor keltem és ő pikk-pakk volt csinált reggelit megterített minden.Másnap meg kb végig sírta a napot.Délután amikor tanultam átjött hozzám megölelt és elmondta mennyire szeret/fontos vagyok neki és velem akar lenni.És akkor leült az ágyra és nézte ahogy tanulok.Vagy éppenséggel az éjszaka közepén átjött hozzám hogy ő rosszul érzi magát egyedül és velem akar aludni.Mostanában ilyen hülye szokásai vannak,nem értem miért csinálja. :/ Valaki tudna segíteni mit csináljak vele?Aggódok hogy mi van vele...

2015. febr. 3. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Küld át hozzám
2015. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bence_ ***** válasza:
Történ vele valami mostanában, családi hátteretek ugyan olyan stabil?
2015. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmi ilyesmiről,amúgy mindent elmond nekem szóval nem hiszem hogy ez lenne a hátterében.
2015. febr. 3. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmi különös, csak beindultak a hormonok.
2015. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánat?? Esetleg a szülőkkel van vlmi? Pl válás vagy ilyesmi? Vagy csak megtetszett neki ez a stílus aztán ebből adódóan a kedve is ilyen lett mert hol próbál önmaga lenni(főz megterít) hol a stílushoz hűen próbál viselkedni. Amúgy meg jó hogy közel álltok egymáshoz mert így talán hamarosan ő fogja elmondani mi is történt vele
2015. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bence_ ***** válasza:
Ha megkérdezed mit mond?
2015. febr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki bántotta? Eltávolodott a barátaitól, keresi a saját helyét? Beszélgess vele.
2015. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!