Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kilábalás szerelmi bánatból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilábalás szerelmi bánatból, nulla energiaszintről?

Figyelt kérdés

Párommal az elmúlt időszakban többször szakítottunk, illetve próbáltuk meg újra építeni a kapcsolatunkat. Mindig mikor már kezdenek jól működni a dolgok, akkor ijed meg a függetlensége elvesztésétől és nullára rombolja a kapcsolatunkat.

Legutóbb már tényleg sikerült nagyon jól újraépíteni, minden kiegyensúlyozottan működött. Sok közös tervet szőttünk (közös vállalkozás, ház bővítés, stb.), már agyilag is teljesen ráálltam ezekre a nagy tervekre, mondhatni ezekre alapoztam a mindennapjaimat, egész gondolkodásomat.

Erre most megint, egyik napról a másikra kirántotta magunk alól a talajt. Megint a "függetlenség elvesztése", "hülyeség volt újra próbálni", stb...

Szégyen vagy sem, most úgy érzem, lélegezni sincsen kedvem. Ez már a sokadik padlózás az elmúlt egy évben, és most tényleg úgy érzem, elfogyott az erőm.

Hogyan lehet ebből talpra állni?

Nincs a mindennapokban olyan momentum ami lelkesíteni tudna. Nem csak lelkileg, de testileg is kész vagyok.

Kicsit ijesztő a helyzet, eddig mindig, minden padlózás után tudtam hogy hogyan tovább, most fogalmam sincs hogyan kelek föl.

Volt már valaki így?



#szerelmi bánat #lepadlózás #felkelés szerelmi bánatból
2017. júl. 18. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél senzut az segít!
2017. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt erőlteted, ami nem megy ( már régóta). Addig fogja az élet eléd állítani ezt s dolgot, amíg meg nem oldod...a megoldás pedig egyszerű. Vess véget ennek, rázd meg magad és új célok, új hobby, sport...aztán egyszer csak észrevétlenül beoson a nagy ő
2017. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakemberre van szükséged
2017. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!