Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nulla kimozdulási lehetőséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nulla kimozdulási lehetőséggel és korlátozott anyagiakkal (útiköltség szinte nulla) hogy tudok találni olyan lányt aki szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Frissen veszítettem el tragikus körülmények között a barátnőmet (trombózisa volt) és képtelen vagyok ezt feldolgozni és egyedül maradni. Szükségem van egy olyan lányra, aki a helyébe léphet, hogy segítsen nekem a fájdalmaimat elmulasztani és az extrém intenzív szeretethiányomat szeretetelni (Nem feltétlen szexuális módon, hanem tényleg magányos vagyok és vágyom arra, hogy hozzám bújhasson egy lány és örökké szeressen). Gondoltam társkeresőkre, de annak idején nem volt sikerem ott.


Ha létezne olyan társkereső, ahol ingyen lehet regisztrálni, illetve írni a másiknak, meg ilyenek, valamint nem törlik olvasatlanul az üzenetemet, valamint ha lenne valami ingyenes társkereső alapítvány (meg ingyenes illetve TB alapú életjavító befekvő pszichoterápiás alapítvány), az nagyon jó lenne.


2016. dec. 10. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

"Szükségem van egy olyan lányra, aki a helyébe léphet, hogy segítsen nekem a fájdalmaimat elmulasztani és az extrém intenzív szeretethiányomat szeretetelni."


Sajnálom, ami történt, de szerintem ez nem jó ötlet. Előbb érdemes lenne rendezned a saját életedet, feldolgoznod a téged ért súlyos veszteséget és a gyászt és majd lelkileg "gyógyultan" elkezdeni ismerkedni.

2016. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egeszseges igy belevagni egy uj kapcsolatba.Neked segitsegre van szukseged es nem masik lanyra. Van csaladod akire szamithatsz,vagy baratok v csak egy olyan személy akivel tudnál beszélgetni? Ne akarj mar is par nap mulva tul lenni ezen az egeszen,mert nem fog menni sajnalom. Lassu folyamat a gyasz.Azert meg kellene probalni neha emberek kozott is lenni.Van munkad,v tanulsz? Muszaj eroltetni hogy tarsasagba jarj meg ha sok kedved nincs is hozza,vagy valamilyen elfoglaltsagod legyen.
2016. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, először én is azt javasolnám, hogy próbáld rendezni a történteket. Érthető hogy érzelmileg felkavar és nagyon rosszul érint. Sajnálom ami történt. Szerintem akár kérhetsz pszichológusi segítséget is, akár a háziorvosod is lehet beutalhat valahova, olyan dokihoz ahol nem kell fizetned. Nem tudom mik pontosan a lehetőségek.


Ismerkedésre nem létezik biztos tipp. Az összes oldalon vagy alkalmazásban találkozhatsz elutasítással, törlésekkel és olvasatlan üzenetekkel. Ha netes ismerkedésre szánod magad, akkor próbálj erre felkészülni, mert ha 100 megszólításból 1-2 reakciót kapsz, vagy annyit se, akkor omolj össze.


Ingyenes és sikeres társkereső alapítványról nem tudok. Biztos vannak erre kezdeményezések, de egyik sem jó.

Ismerkedési lehetőségre ott van a tinder, ha van okostelefonod. Csinálj magadról pár jól sikerült képet. Ne fűzz hozzá nagy reményeket, de meg lehet próbálni.

Kicsit másabb lehet akár a randivonal. Ott egy nagyobb közönséghez tudsz írni. Van talán ingyenes kipróbálási lehetőség, de előfizetős döntően az oldal. Ha találsz hozzá egy érvényes kupont, azzal ki tudod próbálni a randivonal használatát pár napig.


Én úgy látom, hogy ez az ismerkedés nem egyszerű dolog. Nem lehet sikereket elérni anélkül, hogy komolyabban ne fordítana rá valaki időt és energiát. És kaphat az ember sok pofáraejtést, amit állni kell. Ezért is gondolom úgy hogy most neked nem tenne jót a netes ismerkedés. Ettől függetlenül a te döntésed, mihez kezdesz

2016. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akár egészséges akár nem, a fájdalmat meg akarom szüntetni, mert így is rengeteg társadalmi halmozottan hátrányos helyzetben szenvedek. Nincs munkám (nem tudok elhelyezkedni a munkáltatók miatt, valamint a gyenge fizikumom miatt), nem tanulok sehol (pedig szerettem volna informatikát, csak kérdés, hogy ezek után menne-e).


Család akire számíthatok nincs, baráti közösség úgyszintén nincs. Ő volt nekem egyedül, aki végig szeretett és kitartott mellettem és én is Mellette. Feleségül akartam volna venni, gyerekeket akartam volna Tőle, együtt akartam volna Vele megöregedni, de elveszítettem Őt. Nem tudtam ott lenni, amikor a leginkább szüksége lett volna rám. Tele vagyok bűntudattal, fájdalommal, zavarodással és hatalmas szükségem lenne sok sok sok szeretetre. Sajnos csak úgy vagyok képes érzékelni a szeretetet, ha hozzám van bújva.


A másságom miatt (nem szexuális értelemben, hanem teljesen eltérő viselkedésminták, reakciókülönbség, a társadalomhoz képest mint ha egy lakatlan szigeten tengődő gyerek lennék - ezt jelenti a másság mert más vagyok a többieknél) nem tudok beilleszkedni sehova, két pillanat alatt kivágnak az állásinterjúkról, rámsütik, hogy súlyosan gyenge a kommunikációm és a szociális készségem. Lakókörnyezetemben nincs ismerkedési lehetőség, de még szórakozási lehetőség, meg kulturális izé sincs. Arra meg sajnos nem futja, hogy naponta utazgassak.


Elfoglaltságom van, de azt sajnos nem tudom egyedül csinálni és a környezetemben mások meg vagy nem ismerik, vagy nem érdekli őket, vagy ha igen, akkor már rég egy olyan közösségben vannak, amibe én már nem férek be. Évek óta próbálkozom olyan baráti közösség létrehozására, aminek én vagyok a középpontjában és társasjátékozással foglalkozhatnánk. Hiába vagyok játékmester, ha senki nincs ki játsszon velem

2016. dec. 10. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress egy jó pszichológust.
2016. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is fiatalon veszítettem el a páromat, bár mi házasok voltunk és megvolt már a kisfiunk is.

Tapasztalatból mondom: nincs még itt az ideje annak,hogy társat, barátnőt keress.

Ismerkedj, tereld a figyelmedet, de fölösleges még erőltetni azt,hogy valaki a helyébe lépjen, ami egyébként lehetetlen.


Én a tanulásba menekültem. lehetőségem volt akkor nyelvet tanulni, és bár nehezen ment, de hozzáfogtam.


Ha munkanélküli vagy a Munkaügyi Központon keresztül biztos lenne erre támogatással lehetőséged. Én ilyen irányban indulnék el. és ott lehetőséged lenne az ismerkedésre is.


elcsépelt a mondás, de igaz: az idő az, ami begyógyítja a sebeket. Bár teljesen sosem fogja.

2016. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Basszus még ki sem hűlt az ágy, de te már a következőt keresed? Adj már legalább némi tiszteletet a barátnődnek!
2016. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
... Teljesen igaz. Nem voltam ott Neki, amikor szüksége lett volna rám, ezért megérdemlem, hogy trombózist kapjak és ott haljak meg. Képtelen vagyok ezt feldolgozni és soha nem tudok jól reagálni semmire. Mindent csak rosszabbá teszek...
2016. dec. 10. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!